Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péternek tényleg női...

Magyar Péternek tényleg női napszemüvege van?

Figyelt kérdés
[link]

ápr. 9. 22:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
69%

#9

Jaja kérdező... Te foglalkozol, totál jelentéktelen baromságokkal, és akkor más az agyhalott. Szép reményű gyerek vagy.😆

ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
11# senki nem tart revolvert a homlokodhoz, hogy itt akadékoskodj, ha nem tetszik valami, akkor nem kell ide írogatni, ha meg troll vagy akkor örülj, hogy erre élvezel.
ápr. 10. 13:13
 13/23 anonim ***** válasza:
63%
Senki se tartott revolvert a fejedhez, hogy kiírj bugyuta kérdéseket. Hülye kérdésre, hülye válasz(ok).
ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 BécsiFehér ***** válasza:
100%
Elárulom, olykor tangabugyit is felvesz, csak maradjon ez köztünk.
ápr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
49%
Tudom, én húztam fel rá a tangabugyit. Akkor amúgy a Kék osztrigás fellépésünkre gyakoroltunk, de ez is maradjon köztünk!
ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 BécsiFehér ***** válasza:
100%

"Tudom, én húztam fel rá a tangabugyit."


Azt hittem le :)

ápr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
49%
Mikor élesben nyomattuk a műsort az Osztrigában, akkor természetesen le is. Csak nem akartunk minden kulisszatitkot előre elárulni.
ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
67%
Ki a szart érdekel MP napszemüvege?
ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
47%

Engem az érdekelne, hogy mégis, melyik többi mondata fontos.


Mert mindegyik mondata bulvár szintű, vagy terelés.


"Én például soha nem venném fel titokban a feleségemet, mondván, ezzel „megvédem” őt…"


Morálisan megkérdőjelezhető. De csak akkor, ha nem egy fideszes mondja. Mert egy fideszes szájából a moralizálás olyan, mintha egy kuplerájban a madam a közerkölcsről tartana prédikációt.

Ezért eddig ez bulvár.

Másrészt, ha nem veszi fel, nem derül ki, miket művelnek, hogy kényes információkat tüntetnek el. Ez az egyetlen lényegi és fontos dolog az egész ügyben.


"Igaz, nadrágszíjjal és övcsattal sem „védeném” soha."


Bulvár. Magyar és felesége közötti családi dolgok, veszekedés ami vagy úgy történt, vagy nem.


"A kényszeres kommentelése szórakoztat, derék példaképe, Márki-Zay Péter jut eszembe.

Deák Danit még nem hívogatja? MZP azt is csinálta. Szerintem Dani várja a hívását."


MZP-nek semmi köze Magyarhoz. Terelés.

Renszerint a megafonosok hívogatnak mindenkit, legutóbb MZP-t is Bohár, hogy utána a beszélgetést kínosra vágják meg. MZP észnél volt és ő is felvette a beszélgetést és nyilvánossá tette.


"Szép a napszemüvege. Amikor abban nyilatkozik, az különösen államférfis. Jól látszik a narcisztikus önimádat, mindenki lenézése. "


Ez is terelés. Vagy úgy van, vagy nem. A nyilatkozatokból jobban látszik, ki mennyire tiszteli a többi embert. Mint a megafonosok, akik mindenkit gúnyolnak, aki nem fideszes, vagy maga Orbán, akinek szállóigévé vált flegma, lekezelő válaszai vannak.


"Ja, egy apróság: a napszemüvege női"


Bulvár, de abból is a legizzadtságszagúbb.

ápr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy?
ápr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!