Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter barátnője miért...

Magyar Péter barátnője miért nyomja rá az emberre a telefont?

Figyelt kérdés

[link]


Bohár Dániel - Riporter szeretett volna pár kérdést feltenni. Illedelmesen köszönt, aztán szó nélkül MP csaja leteszi a telefont.


MP befenyítette a lányt, hogy nem beszélhet akárkivel? Vagy a hölgy ilyen bunkó?


ápr. 10. 00:43
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván merr épp nem tudta felvenni a beszélgetést, amit kell, mert a kis gerinctelen propagandista egy összevágott beszélgetést tesz közzé, és jó ha megvan eredetileg mit mondott akitől ez a kos féreg kérdez.
ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nyomtam volna rá, hanem elküldtem volna az .....ba, de jó keményen, hogy kedve nem lesz többet senkit felhívni.
ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
amennyit láttam ebből a bohárból, nem érdekelne, hogy megjátssza az illedelmest, meg hogy egyesek embernek nevezik, attól a megítélése még a régi marad
ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 Alex Fly ***** válasza:
100%

Ja és habár én nem vagyok Magyar Péter barátnője, de ha egy telefonbetyár engem zaklat, én is leteszem a telefont...

Meglepő, hogy akad,akinek ez újdonságot jelent.

ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Riporter ha ha ha egy utolsó propagandista Paprikajancsi
ápr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha így leadta volna Bohár az MZP interjúját rendben is lett volna. Csak hogy nem ezt tette hanem propagandát gyártott belőle....
ápr. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 BlackSword ***** válasza:
100%
Mivel ez a fajta propaganda azzal operál, hogy szókapcsolatokat emelnek ki mondatokból, és helyezik teljesen más kontextusba, kitekerve az eredeti mondanivaló lényegét, esetekben teljesen más, ellentetes értelmet adva annak, így nem csoda, hogy értelmes ember nem áll szóba a lakálypropaganistákkal...
ápr. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy lehet csak figyelmes volt vele, és MZP után nem akarta ő is beégetni
ápr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
82%
Mert van élete, es nem riporterek kérdéseire akar válaszolni
ápr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
A pohár az nem ember.
ápr. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!