Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Radics Peti együtt van még...

Radics Peti együtt van még azzal a csinos barátnőjével?

Figyelt kérdés

Nem a volt feleségére gondolok, hanem a fekete hajú démonra, aki ebben a videóban is szerepel.

https://www.youtube.com/watch?v=JhbHRbu07B8&ab_channel=Radic..


Egyébként amikor megláttam ezt a csajt, megnyugodtam, hogy egy hosszúhajú dagadt metalos geeknek is lehet csinos barátnője. ^^



2023. jún. 19. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Mert híres és sikeres, neked nem lesz ilyen csajod ezekkel a paraméterekkel
2023. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Miii? Radics Peti vált? Egyébként sokszor forgat ilyen csinos nőkkel, mert a feleségének biztos nincs ideje szerepelni a videókban.
2023. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Hát ízlések és pofonok, engem nemigen mozgatott meg ez a csaj. Egy Szabó Eszter, aki Puzsérral van egy rádióban, nálam az a fekete démon kinézetre, meg főleg a mély búgó szexi hangjával.
2023. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Már akkor is ilyen csajai voltak amikor még nem futott be.

Lehet hogy Peti nem egy kigyúrt szobor, de szerintem a kisugárzása, az intelligenciája sokat nyom a latban a nőknél. Ő szerintem az a pasi aki ha belép valahova, felkapják az emberek a fejüket. A kisugárzást, a magabiztosságot szeretik nagyon a nők! Legalábbis én ilyen vagyok.

29/L

2023. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen a karizma nagyon fontos, és nem a kérdező által felsorolt tulajdonságai miatt vannak ilyen női hanem ennek ellenére :D
2023. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Radics Petinek több felső kategóriás csaja is van, egy egész háremet tart fenn. Közülük egy szerencsekerékkel választ minden nap, hogy éppen melyikük lesz a soros, mert akkor az öltözik be aznap Sorosnak akivel azt játsszák, hogy átgurít neki egy marék dollárt.

Tudományosan igazolt, hogy bomlanak utána a nők. De ez sokszor inkább átok, mint szerencse. Magam is megerősíthetem, mert utánam is bomlanak a nők, a múltkor elsétáltam a temetőben két nő sírja mellett és szabályosan bomlottak utánam. Nem jó az, kérem.

A kisugárzását is kimérték tudományosan. Ő szolgáltatja az univerzum háttérsugárzását és ezt már Magdi, a jósnő is érzékelte, aki emiatt adta fel a Radics Peti elleni harcot. Radics Petiről (röviden RP) egy GTA V változatot is elneveztek, ez lett a GTA V RP.

2023. szept. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os, általában viccesnek gondolod magad? És a környezeted? Megnyugtatlak, nem vagy az, a környezeted meg hazudik.
2023. szept. 14. 08:10
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
7-es! Vicc? Milyen vicc? Teljesen komolyan írtam. Mert így van minden amit leírtam, ezt biztos forrásból tudom. Radics Peti szomszédjának kutyasétáltatójának albérlőtársának unokatestvérének barátjától.
2023. szept. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

"amikor megláttam ezt a csajt, megnyugodtam, hogy egy hosszúhajú dagadt metalos geeknek is lehet csinos barátnője. "


Persze, mert híres. :D Vagy szerinted akkor is vele lenne az a csaj, ha nem lenne többszázezer feliratkozója?

dec. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Eleve a külső, vagy maga a szerelem is egy szubjektív dolog.

Szerintem például tök átlagos a csaj, ha arról van szó, aki szerepelt a videóiban.

Tételezzük fel azt, hogy nőben ugyanaz a külső típus a zsánered, mint Petié, de nem biztos, hogy ha te összefutsz egy hasonló kinézetű csajjal, akkor neki is az az alkatú és kinézetű fiú az ideálja, mint Peti csajáé.

Egyszer majd arra is rájössz, hogy a külső csak az egyik dolog ami egy embert jellemezhet. Az is fontos, hogy jössz ki a másikkal. Ha te szereted a humort, de a másiknak nincs igazi humorérzéke, vagy fordítva, a másiknak van humorérzéke, de neked csak az alpári szarkasztikus szint a vicces, akkor egy idő után csak szenvedés lesz az egész. Ha nincs közös téma, összhang, akkor a kapcsolat vége a társas magány, megcsalás, szétválás. Ha nagyon eltér sokmindenben a véleményetek, hozzáállásotok, ízlésetek, akkor az egyenesen veszekedésekhez vezet.

Ezeket a mögöttes dolgokat meg ugyebár nem látod mások kapcsolatán külső szemlélődőként.

dec. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!