Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek és a fideszeseknek...

A Fidesznek és a fideszeseknek számára ahhoz hogy valaki "magyar" legyen alapfeltétel hogy fideszes is legyen?

Figyelt kérdés
Tehát nekik csak az lehet magyar aki fideszes? A pártpropagandából nagyjából ez szűrhető le.

ápr. 10. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
És ha megpróbálsz beszélgetni velük, akkor is.
ápr. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Meg is mondta pár éve Kövér László, hogy neki az ellenzékiek nem a nemzet része. Micsoda szép gesztus egy vezető politikustól...
ápr. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ezt még csak nem is titkolták soha sem. Orbán hányszor kezdi úgy a beszédeit, hogy "Mi, magyarok"? Hát, olyankor nem rám gondol, az biztos. Ilyenkor nem vagyunk magyarok, aztán amikor 15 milliós magyarságról kell beszélni, akkor hirtelen minden zsidó, libsi, cigány, meleg, transz, magyarul két szók makogni tudo ukrán is magyar lesz. ¯\_(ツ)_/¯
ápr. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ellenzéki politikusokat nevezik árulóknak , nem a választóikat!
ápr. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 Mondjuk én elfogadom ezt, de akkor ugyebár ha nem vagyok a nemzet része adót sem kell fizetnem.
ápr. 10. 07:46
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem.
ápr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

5,

Kevered a szezont a fazonnal

ápr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Nem keverek én semmit. A bajszos szar is megmondta hogy aki nem fideszes az egy senki. A senki pedig nem tud adót fizetni.
ápr. 10. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!