Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretnéd, ha más lenne a...

Scream85 kérdése:

Szeretnéd, ha más lenne a polgármester a településeden, vagy elégedett vagy a jelenleginek a munkájával?

Figyelt kérdés
ápr. 10. 09:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a polgármester aki már a rendszerváltás után is volt. Jó lenne más helyette, de nagyon jól kiépítette a kapcsolatait.

Összességében nem rossz de lehetne jobb is. Független, régen, vagy 20 éve még szdsz-es volt.

Egyszer tudott más nyerni, egy nagyon rendes pasi az MSZP színeiben, de nagyon rossz volt polgármesternek. Azóta inkább mindenki a régire szavaz, azt legalább ismerjük és tudjuk az ügyeskedéseit, még közben a város is fejlődik mindig.

Nem mindig jó a változás akkor sem ha a jelölt jobban tetszik.

ápr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk remélem Fideszes polgármester lesz ( újra), csak a régit az ellenzéki oldal eltávolította...
ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%
A mienk helyett akár a patás ördögre is szavaznék, az is jobb lenne Papp helyett.
ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

6-9s valasz miert lett leertekelve?

A polgi szabaidejeben, meg hetvegente ultetnnivenyeket szerte a keruletben. Nem hiszem h masholnis ez van

ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
57%
9: nem értem, mi a problémád. Debrecen annyira narancsszínű, hogy ihaj. Mindenki imádja ott a Fideszt, Kósa Lalit meg a bábját is. Most meg, hogy akkugyárral is teleszórják a környéket, és így is újra fogják választani... Szerintem költözz el, reménytelen az a város.
ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
6-ost akartam írni xd lett belőle 6-9s xdd
ápr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!