Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Össze fog omlani a NER most...

Össze fog omlani a NER most hogy újabb közel 700 milliárd forintot vonnak el tőlük?

Figyelt kérdés
ápr. 11. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Ezt nem lehet megitélni kivülről.

Ami kintről látszik, hogy repedezik a rendszer, nem kicsit, nagyon.

Tavaly, már voltak olyan belsős pletykák, hogy admirális generális, már nem tud mást kinálni a megkináltaknak, mint üres kastélyokat -ez volt a lézerJancsi féle kastélyproject-. A Schadl ügynél én azt éreztem, hogy ott valami hatalmi leszámolás van a háttérben, mert különben simán engedték volna, mint korábban, egy csomó mindent, aztán, láss csodát, most pont ezzel a történettel boritották az asztalt belülről.

Van belső feszkó, az látszik, szerintem belül nagyon komoly irányvonali viták is lehetnek, hogy ez merre fog kifutni? Ha szerencsénk van, holnap szétesik -kétlem-, ha nem, akkor egy hosszú haláltusát fogunk látni.

Ami biztos, hogy minden egyes nappal, az ország fog rosszul járni.

ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

A NER az EU pénzek köré épült fel, amióta nincsen pénz azóta marják egymást.


Ilyenkor kellene használni az oligarháinkat, hogy indítsák be a gazdaságot a saját tőkéikből csak sajnos a vagyon jachtokban és offshore számlákon áll, és az oligarháink is akkor magyarok amikor a támogatást kell felvenni

ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Össze fog omlani a NER most hogy újabb közel 700 milliárd forintot vonnak el tőlük?"


Előbb-utóbb, így vagy úgy össze fog omlani.


...de abban nem vagyok biztos, hogy első sorban tőlük vonják el ezt a pénzt.

...mármint nyilván tőlük is, de elsődlegesen mindenki mástól és csak utána tőlük...

ápr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 A másik probléma, hogy ezek az oligarchák nem tudásból, rátermettségből, tehetségből, munkából, saját potenciálból lettek oligarchák, hanem a hűségükért cserébe lettek kitömve pénzzel. Ergo a saját lábukon nem tudnának megállni, a beléjük pumpált pénzzel működőképesek csak a cégeik. Ezáltal ők a gazdaságot sem nagyon tudják beindítani.
ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Nemzeti tőkésosztályunk nem ért semmihez csak a pályázat írásokhoz
ápr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5# Ahhoz se, egyedül ők indulhatnak a pályázatokon.
ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
remélem megélem
ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!