Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A momentumnak miért ilyen...

A momentumnak miért ilyen alacsony a támogatottsága? Miért nem szeretik többen ezt a pártot?

Figyelt kérdés

ápr. 11. 14:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
En eveken at rajuk szavaztam, es szerintem most is rajuk fogok. De joval kevesbe szimpatikusak mint par eve. Nem tudom, egyszeruen nem nagyon van olyan temajuk, amivel tomegeket, fiatalokat meg tudnanak mozgatni.
ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb csak kardoskodnak a tobbi ellenzeki párttal.
ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%
Túl fiatal, túl budapesti, túl liberális. A lakosság nagy része nem fiatal, nem budapesti, és nem liberális.
ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
45%
Én fiatal vagyok, budapesti és úgy ahogy liberális is, mégsem szimpatikus a momentum. Teljesen hiteltelenek, és a legtöbb képviselőjük ostoba beszédhibás. Nézz meg egy parlamenti felszólalásukat, borzalom, nekem ég a bőr a pofámon helyettük.
ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
56%

Én nem mondanám őket liberálisnak. Én legalábbis liberálisként egészen más értékeket vallok. Voltak olyan facebbok-posztjaik az elmúlt években amiken nagyon kiakadtam, nem is feltétlenül politikai témában, csak magukon a posztokon. Aztán az utolsó csepp az volt, amikor kitalálták hogy támogatják az EU női kvótás baromságát, majd a közelmúltban ezt a pártban is bevezették. Én mint liberális, teljes mértékben ellenzem a nemek alapján történő megkülönböztetést, elutasítom a nemi diszkriminációt, és egyáltalán nem gondolom jó útnak, hogy valaki csak azért lehessen vezetői pozícióban, mert nem férfinak született. Ez nem tudom micsoda, de hogy nem liberális érték, az biztos. Amíg ilyen értékeket vallanak, én biztosan nem szavazok rájuk újból. Nyilván az sem tett jót a pártnak, hogy összeálltak Gyurcsánnyal, ami nem csak őket nullázta le, de a Jobbikot is.

Ugyanakkor a Magyar Péter jelenséget sem támogatom.

ápr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
32%
Donáthné komolytalan, ehhez méltó pitiáner dolgokkal foglalkozik.Nem megy neki a kormánynak,persze ez nem is elvárható hiszen maga is pszichiátriai kezelésre szorult mert saját magában sem hisz.Ez 2 mondat volt,amiben benne van minden.
ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
55%
Nekem Fekete-Győr András volt mindig tenyérbemászó, ráadásul buta is. Miért váltsuk le az egyik ostobát (Orbán) a másikra?
ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 meszike91 ***** válasza:
87%
Mert konkrétan nem csinálna semmit.
ápr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%

Na egy ujabb fideszes valasz

En pl Katkat meg Annat nagyra tartom.

ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
51%
A momentum nem liberális, simán anarchisták. Egy darabig meg tudták vezetni az embereket, de mára sokan kiábrándultak belőlük.
ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!