Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Makro szinten miért csak a...

Makro szinten miért csak a nagyvárosokban élőket érdekli az ország gazdasági, politikai, morális helyzete?

Figyelt kérdés
Ezáltal a nagyvarosokban élők Fidesz-ellenesebbek, míg vidéken sokkal nagyobb a támogatottság. Vidéken ennyire nem veri ki a biztosítékot a kegyelmi ügy, Hatvanpuszta, az hogy sereghajtók vagyunk GDP arányosan?

ápr. 11. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Az sem érdekli őket hogy élelmiszerre sincs pénzük.Inkább nélkülöznek és meghalnak 55 évesen az elégtelen orvosi ellátás és a drága gyógyszerek kiváltásának elmaradása miatti betegségekben.
ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom, de ezek nálunk otthon rendszeres témák családi beszélgetéseknél, hány száz milliárdot szór el mindenre is az állam. Másoknál nem erről beszélgetnek?
ápr. 11. 16:03
 3/7 Crisopher ***** válasza:
83%

Amúgy tényleg annyira nem gondolnak bele, hogy az ijesztő.

Nálunk a legdrágább a kaja, közben alacsony fizetések. Nekem például most kiderültek olyan problémák, ami miatt speciális étrendet kell követnem, ha mondjuk sokáig szeretnék élni. És akkor itt jön az, hogy de jó lenne, ha olcsóbb lenne. Ha nem lenne ekkora áfa, kiskereskedelmi különadó, akkor kevesebb pénzt vinne el az állam.

Illetve beutaltak hasi ultrahangra. Mentem időpontot kérni, majd jövő héten kapok időpontot. Nem az, hogy fogadnak. Adnak időpontot. Teljesen le lett minden züllesztve

ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D-Mano ***** válasza:
0%

És ha belegondolnának ebbe, akkor mi lenne? Szerintetek mit kellene tenniük akkor?


Várjatok, várjatok, kitalálom!

-Váccsuk le a Zóbánt, mert akkor biztosan és egyből minden jobb lesz. Jól gondolom??

ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, de nem is kellene rá szavazniuk.
ápr. 11. 22:43
 6/7 Crisopher ***** válasza:
82%
Utolsó, engem nem érdekel, igenis takarodjon az Orbán, mert a Hatvanpusztára van pénze, de orvosra meg nem telik. Párom is nyaki ultrahangra vár, mert nincs orvos. Felháborító ami folyik itt
ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért nem érdekli őket mert jöjjön akármilyen párt nekik ígyse-úgyse lesz jobb (ami valljuk be igaz) max csak a középosztálynak lesz előre lépés és ezért szarnak bele. Majd ha lesz egy olyan párt, olyan ország ahol nekik is jobb lesz, közmunkásoknak, minimálbéreseknek akkor majd elgondolkoznak de így nem.
ápr. 19. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!