Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még olyan ember aki meg...

Van még olyan ember aki meg kajálja ezt a buta szinvonaltalan fidesz propagandát az M1 és társai médiában?

Figyelt kérdés
ápr. 11. 22:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
Vannak még bőven. De nem baj, majd vidéken is megtanulják használni az internetet és talán nem adják el a szavazatukat egy kilo krumpliért.
ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Lord Gauldoth ***** válasza:
64%
Kihagytada csodálatos igazmondókat, a Megafont :D
ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%
még sajnos rengeted ilyen elmaradott ember van.
ápr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
50%

Van még olyan ember aki megkajálja ezt a buta színvonaltalan ellenzéki propagandát, hogy azért szavaznak emberek a Fideszre, mert az M1 és társai megvezeti őket?


Értsétek már meg, hogy azért néznek M1-et és társait, mert abban hallanak olyant ami megfelel a világképüknek és nem azért az a világképük ami, mert M1-et néznek.


Mondok egy példát: 444, hvg lehozza, hogy a gyerekek 1/5-ének nincs helye a bölcsődékben, ugyanezt a magyar nemzet úgy hozza le, hogy 2010 óta megduplázódott a bölcsödei férőhelyek száma. Mindkettő igaz, az hogy te ennek örülni akarsz vagy épp sopánkodni rajta már csak a világnézeted dönti el, meg hogy melyik oldal hülyeségét akarod kritika nélkül megkajálni.

ápr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%
Vannak bőven. Saját szüleim is ilyenek, sajnos. Az a vicc, hogy egyébként az internetet is tudják kezelni, tehát nem is lenne akadálya annak, hogy többfelől tájékozódjanak. De ők már eleve úgy állnak hozzá, hogy aki Orbán döntéseit kritizálja, az egy becstelen hazaáruló. Szeretem őket, de a politikát kerülöm a beszélgetéseinkben.
ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
Van...
ápr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
62%

Én amúgy pár napig kíváncsiságból csináltam egy m1 maratont (kb. este 6 órától+arra aludtam). Hajnali 3 környékén is arra keltem, hogy mindjárt pakolni kell, mert kitör a harmadik világháború egyszerűen nagyon brutál cucc 😂


Nem tudom miért kínoztam magam ennyire.

ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
37%

4# Akkor te mennyire vagy okos ember, ha egész nap azt akarod hallani hogy migráncsok, prüsszel, lmbtq, ahelyett hogy a rád vonatkozó magyar korrupcióról, az egészségügy és oktatás helyzetéről, az adód kvázi eltűnéséről akarnál hallani.


Tehát vagy agymosottak vagytok mert a propaganda tesz titeket ilyenné, vagy alapból hülyék, mert magatoktól se érdekel titeket a magyar valóság, az aktualitás, a saját adótok helye, az ország helyzete, stb.

ápr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
63%
Tiszát lehetne velük rekeszteni.
ápr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
9-es Pont Tiszát szeretnének rekeszteni 😂
ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!