Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldali ellenzékiként kire...

Baloldali ellenzékiként kire érdemes most szavazni az EP választáson?

Figyelt kérdés

Gondolkodom, hogy Magyar Péterre szavaznék, csak hogy gyengítsem ezt az alkalmatlan ellenzéket.

Viszont ez csak EP választás, nem ez fogja eldönteni a magyar belügyeket, akkor meg lehet hogy mégis jobb lenne, ha több baloldali képviselő lenne az EP-ben.



ápr. 12. 02:08
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
En is ezen vaccilalok most. Igazabol azt nezd, hogy MP partja hova csatlakozna be. En valszeg a Momentumra fogok szavazni.
ápr. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Baloldali ellenzékiek vagyok és az én véleményünk szerint, maradjáotthon, me felesleges szavazni.
ápr. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
A Mi Hazánkra, mert a magyar embereket csak ők képviselik.
ápr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Baloldali - magyar emberek - Mi Hazánk? Nájsz...
ápr. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#4 Miért, egy baloldali nem lehet magyar?
ápr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem a magyarsággal van problémám, hanem a párttal, amire a magyar embereknek szavaznia "kellene".
ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Én mondjuk sose voltam az a hű de baloldali, mindig középre pozícionáltam magam. Ha nem lenne Magyar Péter a Momentumra szavaznék. Így hogy indul, “erődemonstráció végett” rájuk szavazok, hogy lássa a a fidesz, hogy van ütőképes ellenfele. Sajnos a Momentumot is sikerült összegyurcsányozni, illetve párt szinten nem váltották be számomra a hozzájuk fűzött reményt. Egyes politikusai rendben vannak, de a párt munka, amivel le lehetne győzni a fideszt, az hiányzik.
ápr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Az eddigi bukott ellenzékre nincs értelme szavazni. Csakis a Tisza!
ápr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
#8 Az is az eddigi bukott ellenzékhez tartozik. Ugyanúgy a DK fiókpártja, mint a Momentum, MSZP, Jobbik, stb.
ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!