Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter végül is olyan...

Magyar Péter végül is olyan politikát akár folytatni,mint az 1.Orbàn-kormàny (98-02)?

Figyelt kérdés
ápr. 12. 08:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Nem gondolnám, hogy bármilyet is akar folytatni.
ápr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Nekem ez annyira fura.

Előáll egy faszi a rendszerből, aki évekig elvolt benne, hogy most boritja az asztalt, aztán lemond 0rbán, lemond Polt, lemond a kormány stb...

Aztán ma még mindig ez a nyomorék az ország miniszterelnöke és mindenki más is maradt a pozijában. Mond valamit, majd 2 nap múlva már finomitja.

Értem, hogy valakinek meg kell vágni ezt a rendszert, csak, ez a fazon nálam 2 hónap alatt elért arra a szintre, ahol az ellenzék legtöbb politikusa van.

ápr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

#2

Nálam a régiek szintje alá került.


Ezért(is) gondolom, hogy teljesíti az, amiért küldte, és nem akar ő semmilyen politikát folytatni.

ápr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki nem az gondolja amit Te, akkor lepontozod?

Csak az lehet jó gondolat, ami a Te fejedben fogalmazódik meg?

ápr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Magyar Péter elképzeléseiről semmit sem lehet tudni.

Mondjuk szerintem ne akarjon egy országot elirányítani az, aki azon kesergett az első interjújában, hogy ő nem lett NER lovag, neki több az adóssága, mint a megtakarítása. Mondta ezt sokévi havi többmilliós bevételekkel a háta mögött. Hát, köszi, nem, inkább tegye rendbe a saját életét, aztán ha kiderül, hogy ért valamihez, akkor álljon elő.

ápr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

#5

Miért is kéne egy országot irányítania annak, aki az előző főnök kiszolgálója volt sok-sok évig, és pár hónapja mondja azt, hogy már nem az?

ápr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6: Értő olvasás?

Szerintem pont nem kéne :D

De a tömeg szerint ő lesz a megváltó.

ápr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha lopás, korrupció, urambátyám nélküli fideszt folytatna, abban még ellenzékiként is benne lennék.


A fidesz önmagában nem lenne rossz, kivéve az nyugat ellenességet. De egyszerűen undorító patkány módon arrogánsak lettek és mindent ellopnak, tipikus magyarok.

ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát... Eddig azt hittem igen. De tegnap már ő is elkezdte a Vitézyt Fidesz hekkjének nevezni, ez engem kicsit kiábrándított.
ápr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem....
ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!