Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme Dr. Magyar Péter...

Mi értelme Dr. Magyar Péter Vitézy Dávidra tett megjegyzésének, hogy "Vitézy Dávid a Fidesz hekkje, mindenki tudja, hogy hozzájuk tartozik"?

Figyelt kérdés

"...mindenki tudja..."


Én totál nem tudom, azt tudom hogy LMP indítja.


Ez a böfögés kicsit csalódást keltett bennem kb. deklarálta azt, hogy aki a FIDESZ-nek dolgozott (mégha nem is volt párttag) az örökre Fideszes marad, kivéve Magyar Pétert (aki egy ideig párttag is volt, úgy tudom).


Valaki érti ezt?



ápr. 12. 09:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Ő nyilván pontosan ismeri a családi kapcsolatot.
ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

1-re:

Nagyon távoli, nem vérrokoni rokonságban áll Orbán Viktorral, de sosem tapasztaltam, hogy emiatt "brancsbeli" lenne. Pl. Lázár Jánossal is volt csörtéje - amit aligha mert volna megcsinálni Lázár, ha Vitézy Dávid Orbánnak vele összejáró rokona lenne.

Egyébként meg homoszexuális, ez önmagában nehéz ügy Orbán szemében, hisz a saját fia sem vállalhatja ezt nyilvánosan.


Nyitóra visszatérve: egyetértek veled kérdező, nekem is visszatetsző egy ilyen mondat pont Magyar Péter szájából. Őt ugyanezzel vádolhatnák mások - vádolják is, és nyilvánvalóan azért, hogy ne legyen potens ellenfele a Fidesznek.

ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vettétek észre, hogy Magyar Péter mostanában olyan fázisban van, hogy mindent IS mindenkinél jobban tud 🤣🤣

Ócska politikai qrva.

ápr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Vitezy nyilvan a Fidesz jeloltje. Szerinted kerdezo ez nem egyertelmu első perctől kezdve?
ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4-es, és Szentkirályi Alexandra akkor kinek a jelöltje?

A marslakóké?

ápr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#4 nekem nem. Mert én tudok olvasni.
ápr. 12. 12:39
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
5) Szentkiralyival akarjak megnyerni a fovarost? Ezt te sem gondolhatod komolyan. Ez nem az agyhalottak videke, ahol krumplival es gyurcsanyozassal nyerni lehet. Szentkiralyinak Karacsonnyal szemben eselye sincs. Ugyanakkor ha Szentkiralyi egy ponton visszalep, elegendo tamogatojuk lesz, hogy hozza a Fidesz a közgyulest, a fideszes meg jobb hijan Vitezyre szavaznak. Akkor Vitezy be tudja huzni a valasztast. Jelen szituban szerintem Karacsony fog nyerni.
ápr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7-es, te nagy konspirátor vagy!

Akkor miért nem eleve Vitézy a Fidesz jelöltje?

ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Alex Fly ***** válasza:
100%
@8: mert függetlenként támogatják Vitézyt olyanok is, akik egy fidernyákra soha nem szavaznának. A biztos fideszes szavazatokat pedig ugyanúhy hozza Szentkirályi is; azoknak teljesen lényegtelen a jelölt személye.
ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na de Vitézy pont azért, mert független, és egyébként is önjáró egyéniség, ha netán megválasztásra kerül, nyilván nem fog úgy ugrálni, ahogy a Karmelitából dirigálnak neki. Amikor a kormány alkalmazottja ill. valamilyen szinten tagja volt, akkor sem tette.

Szóval én nem nézem ki Orbánból, hogy egy ilyen, önálló elképzelésekkel rendelkező embert akarjon Budapest főolgármesterének.

ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!