Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter pszichopata/szoci...

Magyar Péter pszichopata/szociopata?

Figyelt kérdés
Mi a benyomásod róla?

ápr. 12. 12:51
A kérdező szavazást indított:
Igen, szerintem pszichopata/szociopata.
Nem, egyáltalán nem az.
Nem tudom, de mutat erre utaló jeleket.
Nem tudom, de nem tűnik annak.
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
narcisztikus is lehet
ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizárt. Szinte követelmény politikusoknál hogy nárcisztikus (ez mondjuk egy skálán helyezkedik el),pszichopata vagy szociopata legyen.

Személységzavar elég összetett dolog, és annak is megvan a miértje miért az sok politikus,orvos,ügyvéd stb.

ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet
ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
viktor is az szóval tökéletes imposztor
ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

A szociopta kizárható, az más jellegű viselkedés.Kb az utcán örjöngve verekedő fradi bközép, a szociópata kategoria.

Valamilyen enyhébb pszihopata viselkedés lehetséges, de főlleg azért mert a nárcisztikus személyiség és a pszihopata viselkedés részben átfedi egymást.


2: Nyiván nem követelmény, hanem kényszerűen kiválasztodnak, mert épelméjú, ép lelkivilágú ember nem tudja és nem is akarja elviselni, azt a gusztustalan isszapbirkozást, megalkuvást, gátlástalan hazudozást, átverést, csalást, ami politikusi léttel jár. Ehhez kell valamilyen torzult személyiség, és aki nem ilyen az rövidúton kibukik közülük és otthagyja a pályát.

ápr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Magyar Péter asszonyverő, agresszív, pszihopata, szociopata, muszlim, meleg, pedofil, elmebeteg, dollárbaloldalos, gyurcsánygyermek... Legalábbis a birkapásztor Megafon szerint. xD
ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Természetesen a megafostosok véleménye számomra egyáltalán nem mérvadó, de láttam milyen ingerülten, ellentmondást nem tűrően vitatkozott az őt körülvevő tüntetőkkel az alkotmány kérdéséről. Tiszta ideg volt, amiért nem értettek vele egyet abban, hogy az Alaptörvény teljesen rendben van.
ápr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös szociopatákra nem törvényszerű, amit írsz. Szimplán jellemzőbb az impulzív viselkedés. Attól nem lesz minden szociopata örjöngő vadállat. Ott is vannak intelligensebb szociopaták. (Igen tudom legtöbb esetben iskolázatlan, szegényebb rétegek között kerülnek ki)
ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6 ne projektálj, csak a pszichopátiáról szólt a kérdés. Ezen jegyeit megmutatta, nem kellett a megafosnak kitalálni.
ápr. 13. 07:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!