Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter valójában mit is...

Magyar Péter valójában mit is akar?


#Ervin #Duda Éva
ápr. 12. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Semmi jót!
ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Megbuktatni Orbánt.
ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Bort, búzát, békességet.
ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Pénzt!

Elvesztette az eddigi jól fizető pozícióit és most kellene neki másik, ahol szintén nem kell sokat tennie de jól megfizetik érte, hogy ott van.

Az EP-ben ellenzéki képviselőként lenni az neki tökéletesen megfelelne.

ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

Politikai karriert, pénzt, hatalmat... mindig is ezt akarta, csak hát a Fideszben nem sikerült, aztán ugrott az asszony és a milliós állami fizetése is...

Egy ilyen önimádó, nárcisztikus, csörtető ember mi mást akarna??

ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Engem például nem érdekel mit akar. Ha szivatja, megbuktatja kormányt az nekem pont elég. Orbánék annyira aljasok gonoszak, hogy elfogadhatalan hogy "irányítsák" az országot. A világháboruban sem számított volna, hogy ki, mi, vagy miért buktatja meg Adolf Hitlert.
ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Bírom ezeket a rosszmájú megjegyzéseket (4-5. válasz).

Mert ugye Orbánt csak a hazaszeretet fűti. A hatvanpusztai birtoka is csak véletlenül lett neki. Na meg róla a szerénység sugárzik, igaz?

ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
De az se baj, ha megnézitek amit a kérdező linkelt. Bár én nem vagyok mi hazánkos, de azért vannak benne érdekességek.....
ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok mihazánkos, de ne felejtsük el, hogy a Völner, Schadl ügyet is ők kezdték el felgöngyölíteni.
ápr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A Bene Gesserit tevékenysége állhat mögötte szerintem, nem az akit a Mi Hazánk hoz.
ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!