Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter valójában mit is...

Magyar Péter valójában mit is akar?


#Ervin #Duda Éva
ápr. 12. 13:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
Egy új NER-t alapítani.
ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%

Érdekes videó.

Most már legalább tudjuk, hogy Nagy Ervin és a Duda Éva és kedves családja hogyan lettek ilyen iszonyatosan Magyar Péter fanok, illetve fordítva még jobb, Magyar Péter miért Nagy Ervint és a Duda familiát vette be a buliba elsőként.

Mondjuk az is érdekes, hogy Nagy Ervin mi a lof@szt vacsorázgat David Pressmen- el...és persze a Duda familiát is komoly szálak fűzik az USA hoz ...

ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
41%
rendszerváltozást
ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég zavar, amit művel, ebből nem igazán fog jó kisülni. Elsőre ő sem igazán tudja erre a megfelelő választ.
ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Még nem igazán van tisztában vele. Majd eldönti. Aztán vagy bejön neki, vagy nem. Engem a hideg kiráz tőle, de, látjátok, sokan imádják. Azt sem tudom mit tud majd kihozni a hirtelen támadt népszerűségéből, attól függ mennyi esze van. Én nem látom, hogy sok lenne neki, de hát akár tévedhetek is. Nem ismerem. De ezzel sokan vagyunk így.
ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!