Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Momentum bejut az EP-be?

Momentum bejut az EP-be?

Figyelt kérdés

Április elején két kutatás is kijött, egy jobbos és egy balos, mindkettőben 4-4%-ra mérték a Momentumot, a 2-3 hónappal ezelőtti 7-8%-ról. Ma kijött egy újabb felmérés, amiben 3%-ra mérték.


A politológusok már napok/hetek óta mondják, hogy Magyar Péter nagyon oda vágott a Momentumnak, az ellenzéki pártok közül a legtöbb főleg fiatal és középkorú szavazó a Momentumtól ment át Magyar Péterhez.


Három kutatás is 5% alá méri a Momentumot, bejut vagy nem, és ezzel mind a 2 képviselője kiesik az EP-ből?



ápr. 12. 19:06
A kérdező szavazást indított:
Bejutnak, a jelenlegi 2 képviselőt sikerül
Bejutnak, de csak 1 képviselőt sikerül
Nem sikerül, kifognak esni
21 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

[link]


Ez alapján nincs esélye, de én örülnék neki, ha bejutna.


Inkább a Monentumra szavaznék, mint Magyar Péterre.

ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Lehet a dk se fog bejutni Peti miatt. 4-8% között lehetnek.
ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2


A DK-t ilyen veszély nem fenyegeti, jelenleg 16%-on állnak, őket az a veszély fenyegeti, ha lecsökken a támogatottságuk 1%-ot is, azaz 15%-ra akkor 4 képviselő helyükből 1-et elveszítenek, mivel a 4. képviselőhely 16%-tól van meg.

ápr. 12. 19:19
 5/12 anonim ***** válasza:

Határeset.

3 és 6% közötti eredményre számíthatnak. Szóval inkább nem jutnak be, mint igen.

Ha Magyar Péter sokat bénázik akkor bejutnak, ha nem akkor nem.

Ha Magyar teljesen lekaraktergyilkolja a választásig a Fidesz, akkor lehet csak esélyük a 2 mandátumra.

ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Magyar Péter mögé kell beállni. Neki van a legnagyobb esélye rá hogy megváltoztassa ezt az uram bátyám korrupt tolvaj rendszert. Hiábavaló a kis pártokra leadott szavazat mert a legtöbb amit elérhetnek hogy bejutnak a parlamentbe de a szavuk ott semmit sem ér.
ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Necces lesz neki. De azért Magyar Péterrel várnék még egyenlőre egy pár napos pártja van, és az se egyértelmű, hogy mit akar. Engem pl érdekelne, hogy miben különbözik a többi ellenzéki párttól pontosan
ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Például abban külömbözik az ellenzéktől hogy pár hét alatt simán megtudott mozgatni kétszáezer embert, ami az ellenzéknek12 éve nemsikerül.
ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem sok esélyt látok rá.
ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

Én baloldali szavazó voltam de elegem lett abból hogy az ellenzék a legnagyobb összefogással sem ért el szinte semmit. Sorolják orbán és a fidesz bűneit de ez semmit sem ér nem változik semmi. Ittvoltak azorbán banda hatalmas bukásai ezekkel sem tudott az ellenzék semmit sem kezdeni.

Magyar Péter pár hét alatt többre haladt mint a baloldal 12 során. Úgyhogy én Magyar Péterre szavazok, megérdemel egy esélyt.

ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!