Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik kiábrándultak a Fideszből...

Akik kiábrándultak a Fideszből mi miatt tették?

Figyelt kérdés
ápr. 12. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Képmutatás és korrupció. Meg ami ezekből következik. A konzervatív nézetekkel, keresztény értékekkel, családcentrikus intézkedésekkel és a nemzeti érzelem fontosságával egyetértenék, de ők teljesen kiforgatták ezeket. A látszatot felhasználják a saját hasznukra, de tartalom nincs. Sajnos ezért sok ember gondol rosszakat mindenkiről, aki keresztény, nagy családja van, vagy a magyarsága fontos része az identitásának. Pedig ez ugyanúgy előítélet, mint minden baloldali és liberális gondolkodású embert az MSZP-SZDSZ körökkel azonosítani.
ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cameroon ***** válasza:
74%
Én amiatt hogy egyre nehezebb a megélhetés,minden egyre drágább,a pénzed egyre kevesebbet ér
ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mansour ***** válasza:
87%
Sok minden adódott össze az évek alatt: korrupció, közpénzek herdálása, hosszútávú koncepciók hiánya, a globális nagyvállalatoknak való kitettség növekedése, az önellátásra való törekvés hiánya főleg a mezőgazdaságban és élelmiszeriparban, egyre alacsonyabb színvonalú és egyre nyomulósabb propaganda, a társadalom polarizációja, az emberek egymás ellen hergelése, az oktatás és az egészségügy helyzete, és még sorolhatnám. Aztán a Covid és az azt követő válságok végképp megmutatták, hogy milyen gyenge lábakon áll az ország, hogy a hatalomtechnikát kivéve szinte minden mást mennyire nem megfelelő szakértelemmel kezeltek.
ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
51%
Valamikor '98-99 környékén, amikor elkezdtek trükközni a szabályokkal és csak háromhetente volt országgyűlés.
ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Nálam az első jel a gátlástalan hazug propaganda volt, utána az ingatlan vásárlás szándékos ellehetetlenítise,akkor mondtam már sokszor, hogy oké ezek nem normálisak, idióták.


Végül az "alapítványosítás-mánia" után mondtam, oké ezekre nem fogok sosem szavazni többet. Ezek gengszterek.

ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én soha nem rajongtam értük, csak 2014-ben jobb híján rájuk szavaztam,mert az ellenzéket még rosszabbnak gondoltam,aztán rájöttem,hogy valójában semmi különbség nincs köztük,így többet nem mentem el szavazni. Egyébként sose tartottam még 10ed olyan jónak se a fideszt,mint a szimpatizánsaik, de soha nem is gondoltam olyan elviselhetetlenül rossznak sem,mint az utálóik, az én szememben mindig is csak egy opportunista,cinikus,naplopó gyülekezet volt, akik különösebben sosem idegesítettek fel,mivel soha nem is vártam semmi jót tőlük, így nem volt miből kiábrándulni. 90-es években születtem,így a fidesz kezdeti szakaszáról nincsenek emlékem,valszeg akkor jobban kedveltem volna őket.
ápr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a gyűlőletpolitikából lett elegem. Akkor sem elfogadható ez a szélsőséges uszítás, gonoszkodás emberekkel szemben, ha rendkivűl sikeres, és egy pártnak csak a népszerűség számít. Ilyen áron elfogadhatatlan a siker.
ápr. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!