Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki a Kutyapártra szavaz, az...

Aki a Kutyapártra szavaz, az viccből szavaz csak, vagy komolyak a szándékai?

Figyelt kérdés
Itt van most a XII.keruleti elovalasztas. Ha ez a kutyapartos csavo pozicioba kerulne, kepes lenne iranyitani a keruletet, targyalni cegekkel? Nem hiszem.

ápr. 13. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Itt leírták a programjukat, ebbe elég komoly részek is vannak, szerintem tudnának tárgyalni cégekkel, már a NER-es haverok cégeit leszámítva, így talán nem ugyanaz az egy-két cég nyerné a közbeszerzéseket.

Attól,hogy hülyéskednek néha, még nem hülyék. Kovács Gergely az elmúlt 5 évben elég komoly munkát végzett és többször sarokba szorította a korrupt fideszeseket.

ápr. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Én régen még viccből, de 18 óta komolyan rájuk szavazok. Gondolj bele, mekkora vicc lenne már, ha ez a 14 éve regnáló rezsim pont egy viccpárttal szemben maradna végül alul :D
ápr. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Most volt vita a Partizánon a 3 ellenzéki jelölt között az előválasztás kapcsán. Az kutyapártos Kovács Gergő magasan nyerte a vitát szakmailag.
ápr. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Elég komoly munkát végeztek el az utolsó néhány évben, és ha rájuk szavazok akkor legalább nem fogom azt érezni hogy megint átvertek engem.


Nincsen másik párt akire nyugodt szívvel be tudnám húzni, nem akarok megint a nagy pártok számára lenni.

ápr. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Valóban tényleg jó dolgokat csináltak a problémás ügyek kitúrása terén (egyébként nem csak ők, de a helyi Momentum is), de Kovács teljesen alkalmatlan lenne a kerület vezetésére.
ápr. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Celtix ***** válasza:
86%

"Kovács teljesen alkalmatlan lenne a kerület vezetésére."


Miért ? Mik az alkalmasság ismérvei ?

ápr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Mert még a végén kiderülne hogy egy viccpárt jobban vezet egy önkormányzatot mint a fidesz vagy a DK.
ápr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért szavaztam rájuk merbmind a két oldal számodra lejárt lemez.
ápr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6:

Sok ilyen van, pl. az hogy minden reggel be tud járni a hivatalba.

Kovács a jelenlegi kéthavonta egy db önkormányzati ülésre nem tud beérni 1-1,5 órás késés nélkül. Már felszólították a bizottsági tagságáról való lemondásra, olyan szinten nem járt be.

ápr. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!