Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán- és Fideszellenes...

Orbán- és Fideszellenes liberálisok! Az alábbi két csoport közül melyikbe tartozol?

Figyelt kérdés

1) Magyar Péter egy igazi messiás, a hős aki végre megbuktatja az Orbán-rezsimet és a Fidesz bukni fog.


2) Magyar Péter, ex-NER ügynökként Orbán beépített embere, akit azért küldött Orbán, hogy bomlassza a valódi ellenzéket, azaz a DK-t. A pedofilbotrány miatt Orbán már épp készült is volna lemondani és átadnia a helyét Dobrev Klárának, de ez a Magyar Péter mindent elrontott és ami ennél is rosszabb, még a DK ellen papol, ami bizonyítja, hogy semmi dolgunk vele



ápr. 13. 18:40
A kérdező szavazást indított:
Magyar Péter-párti, Gyurcsány-ellenes liberális vagyok
DK-párti, Magyar Péter-ellenes liberális vagyok
Nem vagyok liberális (a kérdés nem vonatkozik rám)
25 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Én liberális vagyok, de ezek közül egyik kategóriába se tudnám igazán besorolni magam. DK párti biztosan nem vagyok, Magyar Péterrel kapcsolatban pedig egyelőre várakozó állásponton vagyok, kivárom hogy 2026-ig milyen események fognak történni,és annak megfelelően adom majd le a szavazatomat, ahhoz előbb látnom kéne egy programot,hogy mit is akar ő valójában. Az EP választáson a Momentumra szavazok, mivel ők az egyetlen párt,akik a liberális ALDE frakcióba fognak beülni.
ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha Gyurcsányra várunk hogy váltsa le Orbánt akkor várhatunk az ítélet napjáig
ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A második csoport hívei szerint a DK már holnap le tudná váltani Orbánt, de az ellenzék tele van beépített fidesz-ügynökkel. Az, hogy ki a fidesz-ügynök ki nem azt nagyon egyszerűen meg lehet mondani. Aki mindig mindenben 100%-ban egyetért a DK éppen aktuális álláspontjával az nem fideszes. Viszont, aki csak 99.9%-ban ért egyet a DK-val az egyértelműen orbánista fideszbérenc. Aki pedig még összefogni sem akar a DK-val az pedig nyíltan is Orbán ügynöke. A mi hazánk, kutyapárt stb nem fogtak össze vele, tehát ma már nácizmusnak számít azt mondani a DK-s körökben, hogy ezek a pártok nem fideszes orbán-ügynökök.


Tehát a 2. csoport hívei szerint 2022-ben is simán kenterbe verte volna a DK a fideszt, de ez a beépített fideszbérenc Márki-Zay mindent elrontott.

ápr. 13. 18:56
 4/8 A kérdező kommentje:

Az előző válaszom még annyival kiegészíteném, hogy itt ki van fejtve bővebben

[link]


MZP tehát egy szélsőjobboldali fasiszta, akit Orbán küldött, hogy meghekkelje a DK-t, ami simán ledarálta volna a fideszt. Ez az álláspont szerint MP is fideszügynök, aki pont épp megakadályozta Orbán lemondását, hogy átadja helyét a DK-nak.

ápr. 13. 18:59
 5/8 DK-s ***** válasza:
17%

A szándékos, gúnyolódó túllengéseidet leszámítva szépen leírtad a tényeket.


Próbáltad karikatúrizálni, de gyengére sikerült.

ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ellenes, egyelőre drukkolok Péternek hogy valami jót összehozzon.
ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyikbe se, annyi hogy a fideszt le kell váltani.
ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
DK-s biztosan nem, annál egy ragadósabb pártban elég volt egyszer lennem. DK-ból kiábrándult, soha sem Fideszes, jelenleg bizakodó, abszolút liberális vagyok, független jelenleg.
ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!