Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor most a magyar családok...

Akkor most a magyar családok fizethetik a milliós lakáshiteleket, a magyar lakás nélküliek meg a százezres albérleteket, de az ide telepített migránsok meg ingyen lakhatást fognak kapni?

Figyelt kérdés

Akkor most a magyar családok fizethetik a milliós lakáshiteleket, a magyar lakás nélküliek meg a százezres albérleteket, az ide telepített migránsok meg ingyen lakhatást fognak kapni?


Ha nincs lakhatásuk akkor az EU-s jogvédök egyből ugrani fognak. Vagy ha nem fogadjuk be őket mehet a 8 milliós bünti az adófizetőktől.

Kilakoltatás csak a magyaroknál játszik majd?


Persze akinek háza, lakása van annak nem szól a kérdés.


ápr. 13. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
"Itt?! Mindenki!" :DDD
ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hypno ***** válasza:
29%

A munkásszálló is lakhatás.

Te laknál ott ingyen egy sokfős hálóteremben?

ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%

Ne legyen igazam de nekem az a benyomásom, hogy ami nagyban megy majd - az jön kicsiben is.

Mire gondolok?

Arra, hogy volt ugye a népszámlálásnak álcázott lakásfelmérés (milyen vastag falak, hányan lakják az ingatlant, hány wc van, tudsz-e angolul, stb.)

Ahogy én hallottam 2025-től elkezdik a karbon-adóval vegzálni az állampolgárokat - tehát minnél szennyezőbb módon fűtessz, minél nagyobb a CO2 kibocsájtasod - annál nagyobb az adóteher.

Miért csinálják ezt?

Azért, hogy eladósítsák a magántulajdonnal, saját családi házzal rendelkezőket.

Miért?

Azért, hogy az adósság törlesztésére vagy elhagyására fogadj be x-számú migránst annak függvényében mekkora a házad.

Vagy fizetsz fejenként mondjuk te is 8 milliót ha egyet se akarsz.

Érthető a gondolatmenetem?

ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Igen.
ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!