Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ennyi ellenzéki...

Miért van ennyi ellenzéki kétkedő Magyar Péter kapcsán?

Figyelt kérdés

Párom alapvetően DK-s, ugyanakkor Vitézyt tamogatja.


Kérdezi, hogy ha Vitézy a Fidesz embere akkor Magyar Péter nem az? Szerinte nem véletlen MP megjelenése, mert ezzel elfelejtődött a kegyelmi botrány is. Egy ponton majd indítja őt is a Fidesz főpolginak, így végül Szandika átveszi a város vezetését.


Mit gondoltok?



ápr. 13. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Fura a pali megjelenése csak úgy, az tuti, de lehet azért, mert ebben a társadalomban ez még nem történt így meg.
ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Fideszes volt ,ráadásul Ner réaze mélyebben.
ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Nekem azért nem tetszik Magyar Péter, mert baloldali vagyok, baloldali kormányt akarok, egy jobboldali, konzervatív MP-vel sem lenne sok változás.
ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Én nem tulajdonítok túl sok jelentőséget annak, hogy a médiában jobbosnak vagy balosnak vannak az egyes emberek titulálva. Lássam majd a programját, hogy mik a tervei, milyen jövőt képzel el az országnak, ez alapján sokkal ésszerűbbnek találom dönteni, mint az alapján, hogy egyesek milyen címkéket ragasztgatnak az illetőre.
ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Az b*ssza a csőrüket, hogy MP nem komcsi.
ápr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Parom szerint a Fidesz falova, vele terelnek el olyan dolgokat, amik miatt normális országban bukna a kormány
ápr. 13. 23:12
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Az, amit felvetett a párod, szerintem kevésbé reális, viszont teljesen jogosan lehet kritizálni Magyar Pétert, mert 14 éven keresztül rendben volt a fidesszel. Szerintem erkölcsileg sem lehet "épnek" maradni, ha valaki ennyi évet tölt ott.


Arról nem beszélve, hogy fideszes propagandákat konkrétan visszamond az ellenzékről, így fontos kritizálni és igen, annyira lehet benne bízni, mint Vitézy-ben.

ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Fidesznek annál nem lehet kedvezõbb helyzet mint megtartani a kialakult erõviszonyt, ahol folyton ès folyton gyurcsàny és a szatelit ballibsi pàrtjaival kell megküzdeni. Egy ilyen felállást Orbi bármikor legyõz. Magyar az EP vàlasztàson ki fog vègezni rengeteg kispàrtot, ezután kevèsbè lesz osztott az ellenzèk, nèhàny párt fog talpon maradni (valszeg Tisza, Dk, Kutya ès Mi hazànk ilyen erõviszonyban) kevésbé osztott ellenzèk veszèlyes a fidesznek. Neki ez lenne a legkedvezõbb ha ezek mind bent maradnak a ringben: dk, mszp, 2Rk, momentum, kutya, mmm, mi hazánk, lmp
ápr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

Ez mondjuk pont nem igaz. A fidesznek a legjobb, ha az ellenzéki pártokat is ő irányítja, így mindig tudja kontrollálni, hogy mi legyen a téma.

Tegyük fel, hogy a fidesz 45%-on van, akkor egy 10-10%-os mihazánk, tisza párt, ami a fideszhez kötődik, az sokkal jobb nekik, mivel ha az ellenzéki tömb még össze is fog, akkor se tudnának elég embert mozgósítani, hogy nyerjenek.

ápr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Féltik a semmiért kapott pénzüket azért. Nagyot csalódtam bennük 2022-ben.
ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!