Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tulajdonképpen kit fenyegetett...

Tulajdonképpen kit fenyegetett meg Gulyás Gergely?

Figyelt kérdés

ápr. 14. 06:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem tudja.
ápr. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem Magyart, mert Gulyás Tojásnak lehetnek muníciói ellene, amivel a M.P. eddig felépített kártyavárás ledózerolhatja.
ápr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Azért nem lehet tudni, mert nem derül ki, kire vonatkozik a T/3. Azt mondta, hogy "hálásak lesznek nekem". Ezt lehet, hogy a Fidesz táborára értette, de lehet, hogy az ATV-re (aki meg ellenzéki, és ugye ők tették fel a kérdést).
ápr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Kit érdekel Gulyás?

Száz hasonló idióta műmájer van a fideszben...

ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

4-es

Azért nem mindegy...

Ha esetleg ő is átállna, és dalolna nagyon nagy gyomros lenne a Fidesznek. És vannak arra utaló jelek, hogy valami nem a régi köztük.

ápr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Hát nagyon titokzatos volt. Magyar Péter kapcsán volt ez a rejtélyes mondata, amit mondott, hogy jól jegyezzük meg:


Csuhaj Ildikó (atv riporter) azt kérdezte, hogy a miniszterelnökkel beszélt-e Gulyás az ügyről, vagy a Magyar Péter-jelenségről, és mivel Gulyásnak évtizedek óta a barátja volt Magyar, vajon a miniszterelnök bizalma változott-e Gulyás irányába. „Nem láttam jelét ennek” – mondta először Gulyás, majd így folytatta: „Nem szeretnék elemzői pozícióba kerülni, de úgy gondolom, hogy ami most történik, ahhoz nekem nincs közöm. Ha mégis, akkor nagyon hálásak lesznek nekem. Jól jegyezze meg mindenki.”


Innentől ez hangzott el:


– Hálásak?


– Nagyon.


– De miért?


– Mondom még egyszer, ami ebben az esetben történt, ahhoz nekem nincs közöm, de ha mégis van, akkor nagyon hálásak lesznek nekem.


A rövid jelenet itt nézhető vissza:

https://www.youtube.com/watch?v=sSoZ7XO3adg -az utolsó 2-3 perc a lényeg a kérdés szempontjából.


atv hír a témában: https://www.youtube.com/watch?v=QG1kZLdEfXc

ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gulyás belefingott a nullás lisztbe...

Ő sem tudja, hogy kire milyen hatással lesz.

ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gulyás tud egyáltalán értelmesen beszélni, gondolkodni?

Mert olyat még nem láttam tőle

ápr. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!