Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A május 5-én esedékes Magyar...

A május 5-én esedékes Magyar Péter által szervezett újabb tüntetésre ki fogsz menni?

Figyelt kérdés

ápr. 14. 11:22
A kérdező szavazást indított:
Igen, áprilisban is voltam, most is megyek
Igen, áprlisban nem voltam, de most ott leszek
Nem, áprilisban voltam, de most nem megyek ki
Nem, az áprilisi tüntetésre se mentem ki
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Ő mentalitása sok embernek nagyon is tetszik,ő is amíg több milliós fizetést kapott addig egy közösségnek a hű tagja volt,aztán amikor elzárták a pénzcsapokat dühös lett.Emberek egy része is ilyen,amíg kapja a támogatást,vagy kedvezményes hitelt ,vagy akármit addig boldog támogatja a kormányt,de amikor már nem,vagy törleszteni kell a hitelt és ráadásul látja azt ,hogy a másik ember még kap akkor szintén dühös lesz és elfordul attól aki a jótéteményese volt.

Más területen is így van ez,ha nagy bajba kerülnél az életben akkor rögtön meglátnád azt,hogy valójában hány ember áll melléd.Amíg süt a nap addig könnyebben megy az.Ez egyik legaljasabb embertípus,mindig ,minden körülmények között csak a saját érdekét nézi.

Milyen ember az aki a saját feleségével folytatott beszélgetést rögzíti? Ezzel céljai voltak,zsarolni ha elzárnák számára a pénzcsapokat.Megpróbált Mészáros Lőrincnél is állást kapni,de elhajtották. Ügyesen manipulál most is,hiszen a politikából jól meglehet élni,egy EP képviselőt havi 5 milliós fizetés várja 5 éven át Brüsszelben.Ilyen embert nem támogatni kellene ,hanem messze elkerülni.

ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Magyar Péter lesz a legcsalódottabb, amikor kipukkan majd a lufija. Ugyanazzal fogja magát szembetalálni, mint a NER-ben: nem a személye a fontos, hanem a funkciója. Szépen lassan elkezd majd letöredezni a maszk, és előbukik, hogy értékrendben ugyanaz a hapsi, mint a Rogánék, csak ő most meg van sértődve, és elhatározta, hogy bosszút áll. Majd amikor kiderül, hogy nem tud kormányt váltani, és elpártolnak tőle az emberek, eszeveszetten fog kapálózni, hogy újra magára irányítsa a figyelmet, csak már késő lesz.
ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Szezonális médiacsillag a fiú, nem megyek.
ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Messiások jönnek mennek, a fidesz állandó. Tüntizéstől soha nem mondott le kormány, én is keresek jobb elfoglaltságot a jó időben mint izzadt emberek hónalját szagolni a melegben.
ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
Ugyanazt mondja mint a Fidesz. Ha meg tudja a fideszeseket osztani az mar szuper. Az is szuper lenne ha a pártjával szinte csak fideszeseket tudna megszólítani. De én liberaliskent biztosan nem szavazok rá, Ep választáson Momentumra fogok. Önkormányzati választáson meg KariGerire.
ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Ellenzéket osztja tovább.ezért szólnak be neki az ellenzékiek.
ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 árokpart ***** válasza:
44%
4-es Persze, hogy nem mond le, mert még kb. félmillió emberrel sem a kormányt akarta lemondatni, mert nem azért fizeti a rendszer kormányostúl, ellenzékestül. A szokásos hétvégi séta volt úgy, hogy a végén szépen hazaküldte a félmilliós tömeget. Ráadásul még véletlenül sem várta meg a sötétedést azzal a rengetegemberrel nehogy a "klubdélután" után az emberek netán önálló gondolatokra jussanak.
ápr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!