Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a baloldali médiumok...

Ha a baloldali médiumok ennyire támadják Magyar Pétert, az azt jelenti jó irányba halad?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem szimpatikus,hogy nem egyből Ctrl_C+CTRL_V másolja a nyugati narratívát, hanem vannak önálló gondolatai is, mer is mást gondolni.

Elismeri,hogy Ukrajnának is van felelőssége a jelenleg kitört háborúban.


Talán, mégis igaz lehet,hogy új Fideszt akar, ami mentes Lölötől és a hasonlóktól.De, meghagyná azt, ami a Fideszben jó.


Márpedig ez a fajta kritikus gondolkodás, ami miatt a cikkben támadják, véleményem szerint nagyon pozitív.


ápr. 14. 12:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

ez egy jó és egy hülye kérdés is egyben ami rámutat milyen buták is az emberek. kampányban, ami mondható hogy a saját reklámja, tudni illene hogy mindig azt mondják amit a nép hallani akar. majd ha megválasztják akkor lehet mást irányt vesz.


a baloldali médiumok orbánt is támadják. itt korábban lett kommentelve, szóval ha a baloldali média támadja orbánt akkor azt jelenti hogy jó irányba halad?


mégis miféle oldal ez az amerika népszava .us domain végződéssel?

most amerikai népének szava magyarul? ők miért foglalkoznak velünk?

ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
43%

Az összes tolvaj gazember politikus támadja Magyar függetlenül a pártállásától. Ebből is látszik hogy mindkét oldal veszélyesnek tartja.

Megjelent egy ember aki beleköp a 30 év jól működő szavazó hülyítésbe, és veszélyezteti az eu-s és költségvetési pénzek lenyúlására szakosott politikai elit által kialakított konszenzust.


Mindebből látszik hogy jó úton jár.

ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
39%
Az irány jó, de a tömeg...?
ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
57%

Na szóval!


Vettem a fáradtságot és utána jártam ennek a Magyar Péternek a mai nap folyamán. Tettem ezt úgy, hogy általában eddig Fideszre, Orbánra szoktam szavazni. Megerősítem Kegyetlenül lepontozott 5. válaszomat.


Végre egy ember, aki szabadon és őszintén felvázolhatja azt, amit amúgy mindenki tud és sejt. Azt mondja magáról, hogy ő nem messiás. Pontosan azt várjuk el a messiásról, hogy tagadja le, hogy ő lenne a messiás. A nép teszi meg messiássá, mert a jobbos és ballos sajtó is igyekszik keresztre feszegetni, de nem múlik el, hanem csak erősebb lesz.


Pontozzatok csak le bátran! De ez csávó én igencsak úgy látom, hogy meg fogja szopatni az egész politikai elitet, akik eddig szopatták a népünket függetlenül politikai beállítottságuktól.


Magyar Péter a politikai Messiás!

ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
egy lipsi elmefuttatását hallgattuk. mzp2 jelentkezz.
ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
34%

Lipsi? Ez nagyon jó.


Leírtam, hogy általában Vittyára szavaztam és pártjára. 36 éves vagyok. Egyszer szavaztam Vonára is, mert jobbnak tűnt a Viktornál 10 évvel ezelőtt.

Nem igazán vagyok Lipsinek nevezhető.


Egyszerűen meghallgattam Magyar Péter álláspontját. A reggelemet napi evangéliummal, mai igével és origóval kezdem. Igazi lipsi módjára, nemde? De mint írtam 5-ös válaszban feltűnően erősen támadják ezt az arcot. Pedig aztán fideszes volt.


Én mindig azt mondtam, hogy mutassatok jobb, hitelesebb alternatívát Orbán-Fidesz helyett. Eddig ez a Magyar P. a legmeggyőzőbb. Poén pedig az, hogy inkább jobbosnak vallja magát. Ezzel támadja a bal oldal.


Továbbra is tartom, hogy ő a politikai messiás. Azt csinált belőle a jobb és a bal oldal. Ez a tag pedig meglovagolta a hullámokat.

Ha megmarad ebben a független kivitelben, akkor lehet akármijen asszonyverő, szépen módszeresen legyalúlja a kormánypártot és az ellenzéken. Mivel pedig igazat szól és nincs oka és nem is érdeke hazudozni, ezért hiteles.


Jó reggelt! Ez az asszonyverő az első politikusunk évek óta, akinek nem kell kényszerszövetségbe vonúlnia és érdeke az igazmondás.

Ez még a holdról is jól látszik. Ráadásként átlátja a rendszert, hiszen benne dolgozott.


Én kihúztam a valagam Orbán s3gglyukából (origo) és máshonnan is informálódtam.

ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"Leírtam, hogy általában Vittyára szavaztam és pártjára"

ez egy fórum amin bárki hazudhat anonimként. azért mert leírsz valamit még nem jelenti azt hogy igaz.

ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
51%

Miért? Volt talán észszerűbb alternatíva Orbánnál? Nem.

Most van a messiásunk: MagyarPetya

ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
mennyire normális dolog az hogy egy messiásban hisznek ami a politikát illeti?
ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#19


A szegény, elmaradott országokon kívül semennyire

ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!