Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek köszönhető, hogy a...

Minek köszönhető, hogy a Magyar Gárda idejében hatalmas ajvékolás volt, a baloldali médiumok már kb világvégét hirdettek?

Figyelt kérdés

Közben meg vonulgattak, semmi extra.

Ezzel szemben most, hogy pár éve műsorolnak a terroristák, sehol semmi, csak a sok hülyeséget olvasom, hogy keringési betegségekben többen meghalnak.



Avagy a Magyar Gárda idejében miért nem lehetett olvasni a keringési betegségekről.


2018. márc. 12. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%

Ez még semmi de a svédek úgy állították be hazánkat mintha itt kőkemény náci diktatúra lenne és az utcán a Jobbik kergetik a kissebségeket stb.


https://www.youtube.com/watch?v=MhyX5LR-qys

Ha akarjátok belinkelek nem kuruc infósat is


https://www.youtube.com/watch?v=fmLf6BmejMA

2018. márc. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Közvetlenül ismertem a Magyar Gárdát, voltak ismerőseim akik Gárdisták voltak, egyik tanárom is az volt. Annyiból jogos volt a félelem, hogy pár tagjuk volt ugyanolyan őrült, mint azok a terroristák, akik felrobbantják magukat. Sokan azért is ábrándultak ki a Gárdából, mert árvíz idején zsákot kellett menniük pakolni a gátakra és nem cigányokat küldtek rugdosni. Az ilyen tagok megnyilvánulásai meg adták a lejárató kampányok alá a lovat.
2018. márc. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
2: A német vagy osztrák (nem tudom már pontosan milyen volt) színdarabot is említsünk meg, ami azt akarta bemutatni, hogy Magyarországon az ártatlan, békés cigányságot a Magyar Gárda fegyverekkel és egyebekkel üldözik, már a cigányok félnek kimenni, mert mindenkit agyonvernek, a nőiket megerőszakolják, stb.
2018. márc. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, én sosem értettem a magyar gárda miatti ajvékolást. Egyenruhás emberek idétlen bohóckodásán kívül nem történt semmi, túl volt lihegve az a téma.

A terrorizmussal kapcsolatban meg egyelőre szerencsére nincs okunk az aggodalomra, Magyarország nem célpontja az ilyeneknek. A keringési betegségek meg szimplán a leggyakoribb okai a halálozásnak az országban, ezt most is meg régen is megírták különböző egészségüggyel és társadalomszerkezettel foglalkozó lapok.

2018. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"mostani terroristák innen több száz kilóméterre működnek,"


Nem kell a duma.

Mikor az volt hogy a német emberek félnek kimenni, ugyan úgy kapták az ívet.


66%


Erről beszéltem, neked mindig van egy tuti sztorid, mert a rokonod, a tanárod meg a többi :)

2018. márc. 12. 13:20
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem hirdettek semmiféle világvégét, csak a helyén kezelték a gárdát: egy szélsőjobber erőszakszervezetként, amely jónéhány roma haláláért felelős. Kitűnő döntés volt betiltani. Már csak a békemenetet kellene, meg azt a náci megemlékezést, ami nemrég volt a várban.
2018. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"erőszakszervezetként, amely jónéhány roma haláláért felelős"


Pont nem.

2018. márc. 12. 13:39
 8/14 hollófernyiges ***** válasza:

Persze, kis elsőbálozós szűzleánykák voltak.

[link]

[link]

2018. márc. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hiába próbáljátok kétségbeesetten összemosni a Gárdát a romagyilkosokkal, nem fog menni :)

A Gárda sose gyilkolt.

2018. márc. 12. 13:52
 10/14 hollófernyiges ***** válasza:
Ugyanaz a szélsőjobboldali bagázs, vagy gondolom bizonyítani tudod, hogy soha semmilyen átfedés nem volt közöttük.
2018. márc. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!