Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Pétert azzal támadják...

Magyar Pétert azzal támadják hogy felmondta az orosz propagandát Ukrajna kapcsán. Mi abban a propaganda hogy Oroszország az agresszor, de Ukrajna nem áll készen EU csatlakozásra?

Figyelt kérdés

ápr. 14. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom.
ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Ez mit jelent hogy felmondta az orosz propagandát?
ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Tehát foglaljuk össze.


A zárt osztályról (fidesz) érkezett Peti, asszonyverő (hiába jucus ismerte el kézzel ütlegelte petit) Baloldali, liberális, háborúpárti, orosz propagandista.....


Mikor lesz kommunista? Meleg? Esetleg soros bérenc?


Nagyon erőlködik a tóni féle propagandaminisztérium. Csintalan megkérdezte ha Petike egy kipukkadt lufi akkor miért megy rá napi 10-50 millió forint közpénz a karaktergyilkolására? kitaláljátok a választ? Persze bameg présember.....

ápr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Én végig hallgattam ezt a beszélgetést. Ugyanaz az álláspontja, mint a fidesznek. De ő ki is mondta, hogy amerika itt az, aki mozgatja a szállakat.


A fidesz ezt nem mondhatja. A fidesz legfeljebb Bident hajlandó pocskondiázni, Trump pedig jó barát.


Magyar meg kimondta: Amerikai érdekek azok a területek Ukrajnában, melyeket amerikai cégek vásároltak fel. Az ukrán nyersanyag az amerikai érdek. Amerika ukrán katonákkal harcol az oroszok ellen.

Ezt az összefüggést felismerni nem nagy was ist das.

Csak ugye kimondani csak az mondhatja ki ezt, akit nem pénzel az USA.


Vicces, hogy ugyanebben a beszélgetérben reagált MagyarPeti arra is, hogy őt az USA pénzeli. Ezután meg egyből az orosz propagandával vádolják.


Nézzétek csak meg: Az origó szerint a baloldal, a Brüsszel és még az USA is támogatja.

A baloldal szerint felmondta az orosz propagandát.

A mihazánk szerint a fidesz támogatja.


Szerintem ámulatba ejt, hogy minden tábor mást nevezett meg Magyar Péter támogatóinak. Magyar Péter szerint egyedül a magyar emberek támogatják.


A magyar emberek szerint pedig ő a politikai messiás és a magyarok Istene támogatja, aki Jézus Krisztusban nyilvánult meg. Ezért nem lehet megfogni őt a beszédében.


Nekem tetszik, hogy minden hatalmon lévő párt nekiugrott a Magyar P.-nek. Fosnak tőle.

ápr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!