Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter mondta, hogy...

Magyar Péter mondta, hogy vannak még felvételei, vajon az EP választás előtt várhatunk még tőle valamit?

Figyelt kérdés

ápr. 15. 09:03
A kérdező szavazást indított:
Igen, taktikusan kivár vele, hgy nagyot szóljon a választás előtt
Nem, már minden puskaporát ellőtte
14 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Idióta az az ember. Amit mutatott az sem volt semmi. Még hátralépés is volt, mert elhangzik, hogy az ügyészség független. Még le sem tudják húzni maguk egy ügyből. Teljesen visszafelé sült el neki az is ami van. Tuskó, kőbuta az az ember
ápr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
#1 Ne zavarjon, hogy a felvételből kiderült, hogy az igazságügyi miniszternek tudomása volt Völner ügyeiről, és állítása szerint másoknak is. Egy normális országban Varga J előzetes letartóztatásban lenne.
ápr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
Nem zavar. Honnan tudod, hogy azt nem csak úgy mondta, hogy felvágjon hogy mekkora hatalma van? Ostoba
ápr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
EP választásnak nincs akkora jelentősége. 705 fős EP-be összesen 21 képviselőt delegál Magyarország. Hogy most bármelyik párt 1-2 képviselővel többet küld-e, az nem sok vizet zavar. Ha van még felvétele (Fidesz eddigi gőzerővel vergődése alapján ez biztos), akkor helyében azt az országgyűlési választásokra tartogatnám.
ápr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van neki több.
ápr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4)Azért azt jól megmutatja,hogyan àllnak a pàrtok
ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A minap hallgattam egy felvételt, amin a tisztifőorvos panaszkodik a rendszerre, milyen korrupt módon mennek a dolgok. Valaki felvette, egy gombnyomás, ennyi. Le is mentettem. Majd bemutatják, közzé teszik, ha úgy gondolják.

Úgyhogy itt a második szavazási pont már bukó. Van ott még puskapor. Nem csak ez az egy, lesz még és az is biztos, hogy vannak még mások által "véletlenül" felvett beszélgetések és ha egy támogatójuk vette fel, az el is fogja hozzájuk juttatni.

Itt az a kérdés, hogy kit nem akarnak majd kompromittálni. Mert ha egy felvételt nyilvánosságra hoznak, azzal kompromittálják azt is, aki beszél rajta.

ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel többször is “felvételek”-ről beszélt, így szerintem tuti, hogy van még neki. Ha egyáltalán fel akarja használni valaha ezeket, akkor én is az OGY választások előtti pár hétben tenném ezt meg a helyében, hogy az átlagos választó aranyhal-memóriájában is meg tudjon maradni a szavazásnál.
ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2026 lesz a nagy buli. Szerintem amit most kitett is arra tartogatta, van itt még.
ápr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9)Hàtha ilyen jellegű felvétele van,azzal nem sokra megy.A Fidesz szavazóbàzisàra a legutóbb közzé tett felvétel se volt hatással,sőt inkább azt mondják,hogy a felvétel pont az ellenkezőjét bizonyítja,amit Magyar bizonyítani akar vele
ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!