Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony miért élvezkedik...

Karácsony miért élvezkedik abban az MVM DOME-ban, aminek az elkészítése ellen uszított?

Figyelt kérdés

Stadion stop, nem kell ide több, mocskos O1G építi a stadionokat stb…


Aztán az ország legnagyobb fedett stadionjában élvezkedik Beton.Hofi koncerten.


Az ajvékolás megy, ne épüljön semmi, sehova, aztán:

- Magyar zene háza

- Új Puskás

- MVM Dome


Ellenzékiek legnépszerűbb helyszínei.



ápr. 15. 09:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%

Olyan, mint a kampánya.

Biciklin pózol, fotóztatja magát.Aztán meg állandóan sofőrös autóval viteti magát.


Persze, a legtöbb magyarnak bejön egy kis polgárias viselkedés, nem csak Karácsony csinálja, hanem Orbán,Gyurcsány,Jakab és Vona is csinálta.

ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Hogy hozzájáruljon a minél kevesebb vesztességgel történő működtetéshez...
ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy ne menjen oda, de akkor írjon egy posztot, hogy hibázott, s fantasztikus ez az épület, jó, hogy megépült. Nem az, hogy uszít hazugságokkal ellene, aztán mikor lecseng a stadion stop láz, csúszik-mászik be az épületbe.
ápr. 15. 09:22
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, nem, nem fantasztikus, hogy megépült. Ettől még ha ott van egy olyan rendezvény, amire kíváncsi vagyok, nem fogok azért távol maradni, mert ott van... Eddig nem volt benne olyan, amit ne lehetett volna máshol megtartani. És masszívan veszteséges a fenntartása (mint pl a zegi uszdodáé, de ettől még nem mondok le az úszásról)
ápr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon paráztok ott Fidesz oldalon. Ő is ember, akkor pl ne mehessen sehova, amit a kormány építtetett többszáz millárdból? Az állami beruházásokat amúgy is nehezebb megakadályozni.


Egyébként a gyengébbek kedvéért: ez egy jó kampányfogás is. Karacsony rengeteg eseményre kimegy, én a Pride-on szelfiztem vele. Nem bújik el a Karmelitába. Szamunkra ezért is egy hihető, megbízható politikus, aki sosem volt Fideszes. Még 5 év!

ápr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
14%

". Karacsony rengeteg eseményre kimegy, én a Pride-on szelfiztem vele"


Na, aki ilyen helyekre jár, az kb annyit is ér.

ápr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
6) a te kommented alapján te is....
ápr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#5 Menjen, az ő adójából is épült, s minden joga. De akkor kérjen bocsánatot azért, hogy ellenezte.


#4 1001 Beton.Hofi koncert van, miért pontt itt tűnik fel Karácsony? Ja, mert ez a legnagyobb esemény, itt a legjobb a koncert élmény, ez a legjobb ugródeszka hazai előadóknak Budapest Park és Papp László után… Te sem muszáj ott ússzál, amit elleneztél, ha eddig is elég uszoda volt szerinted, akkor menj oda, ha szerinted erre az újra semmi szükség.

ápr. 15. 09:40
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

De akkor kérjen bocsánatot azért, hogy ellenezte


De miért kellene bocsánatot kérnie? Én elleneztem a hatósági árakat, akkor ne tankoltam volna???

ápr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%

"Én elleneztem a hatósági árakat, akkor ne tankoltam volna???"


Minimum.

Mekkora hiszti volt belőle,hogy egy MSZP-s politikus felvette a Csokot, mellette meg ellenezte.

Ne vegye fel, ha ellenzi.



Én is ellenzem a sok hülye biciklisávot.Nem is használom őket, soha.

ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!