Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a tömeg közé dobnának pár...

Ha a tömeg közé dobnának pár ezrest, több fiatal menne ki az ellenzéki tüntetésekre?

Figyelt kérdés

[link]


Pár ezres önmagában képes volt megmozgatni ennyi embert.



ápr. 15. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Az a szégyen, hogy választások előtt, szídják, anyázzák a nyuggereket, meg a romákat, hogy pár kg krumpiért eladják a szavazatukat, a videóban szereplő ifjoncok meg egymást eltapossák, lökdösődnek pár kg krumpli áráért.

Mit várunk a továbbiakban eme rém értelmes fiataloktól...🤦‍♀️

ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

ez Magyarország :D ezért költöztem már rég el...

Üdv Dublinból

ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen... Ezek azok, akik naphosszat csak a telójukon lógnak, ki se látnak belőle...
ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
És akkor mi van, ha kimennek? Semmi nem változik attól.
ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szánalom. Akiban van emberi méltóság, az nem fog influenszerek előtt 1000 forintosokért hajolgatni és ugrálni.
ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szégyen...a jövő nemzedéke, végtelen ostobaság birka az már túl szép szó rájuk.


De azért ez sem volt semmi ahol még ők fizettek, ez még nagyobb szánalom volt:


[link]


Lesz ennél lejebb is nem kétlem.

ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A pólóért 17 990 forintot kértek"

Ebből is látszik, hogy nem arról van szó, hogy olyan nagy lenne itt a szegénység! Az, hogy az ezresekért taposták egymást, az is csak tömegpszichózis.

ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy jön ide az ellenzéki tüntetés, nem erről van szó, hogy kimennének e olyan tüntetésekre, itt arról van szó, hogy hány ember éhezik a pénzre, mennyire akarnák, hogy az égből hó, vagy eső helyett pénz hullan, hogy aztán munka nélkül jól meg lehessen gazdagodni.

Aznap jártam a Deák téren és láttam, hogy szabályosan egymást taposták, hogy pénzhez jussanak.

Szánalmas ez az egész.

Ez az egész szitu leírta a mai generáció egy részét.

TISZTELET A KIVÉTELNEK!

ápr. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!