Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » DK szavazók! Mit gondoltok...

DK szavazók! Mit gondoltok erről az idézetről?

Figyelt kérdés

Először a kurucinfósokat tiltották, de én nem álltam ki mellettük—


Mert én nem voltam kurucinfós.



Aztán a mihazánkosokat hallgatták el, de én nem álltam ki mellettük—


Mert én nem voltam mihazánkos.


Aztán a fideszeseket tiltották, de én nem álltam ki mellettük sem—


Mert nem voltam fideszes.


Utána a Márki-Zay Péter szavazókat tiltották le, de én nem álltam ki mellettük—


Mert nem voltam Márki-Zay szavazó.


Végül aztán elhallgatattak engem is — de már nem maradt senki, aki mellém állhatott volna.



ápr. 15. 19:22
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek. A szólásszabadság akkor is érvényes ha nekem nem tetsző véleményekről van szó
Nem értek egyet. A számomra nem tetsző véleményeket igenis le kell tiltani
6 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Kitől idézted ezt?
ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1


Saját idézet, de az alapja egy holokauszt túlélő volt, sajnos nem emlékszem a nevére.

ápr. 15. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

Érdekes műfaj.

ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy másik ilyen mondás is, hogy olyan világot élünk, ahol a legjobb golfozó fekete, a legjobb rapper fehér, a németek meg nem akarnak háborúzni...


Kiegészíteném azzal, hogy "és a (szélső)jobb védi a legjobban a szólásszabadságot, miközben a szabad-demokratikus oldal testesíti meg a Sztálin-i "múltat végképp eltörölni" dolgot olyanokkal, mint gyűlöletbeszéd, felejtés joga, illetve az oldal üzemeltetőjének kollektív felelőssége a kommentelői által megosztott tartalmakért, stb.

ápr. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!