Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek abban Bohár...

Egyetértetek abban Bohár Danival, hogy mennyire jó helyen élünk, mennyire jó nekünk, magyaroknak?

Figyelt kérdés
FB-bejegyzésében írja: „Éreztem egy illatot és eszembe jutott egy emlék. A Margit-szigeten futottam, most végeztem a szokásos körömmel, de ez most más volt, mint a többi. Egy pillanat illata, egy pillanat emléke állított meg. Gyerekkoromban a foci edzéseken éreztem hasonlót. A természet, az önfeledtség, a szabadság, a béke illata. Egyetlen pillanat, mégis benne van az életünk. Megálltam és arra gondoltam, hogy mennyire jó helyen élünk, mennyire jó nekünk, magyaroknak. Egy pillanat! Amit minden erőnkkel meg kell őriznünk. Azt szeretném, hogy amikor a fiam annyi idős lesz, mint most én, akkor ő is megállhasson egy ilyen pillanatra és ugyanezt érezze.”
ápr. 16. 10:40
1 2
 11/19 denumer ***** válasza:
74%
Bohármester már rég kitiltott a profiljáról, mert kérdéssel provokáltam.
ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%
#8 max azért, mert itt nekik minden sokkal olcsóbb, annyira gyenge a forint xdd
ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
21%
7: Ez egész Európa őslakosságára igaz.
ápr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

13 és ez az igaz milyen nagy segitség a jövő magyar családjainak.

Majd, amikor az utolsó lekapcsolja a villanyt, elégedetten teszi, hogy de, legalább máshol sincsenek már magyarok.

ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
35%

12, nehogy azt hidd.

Egy német heti bevásárlás, bizonyos termékek esetében, már vagy egy árban van a hazaival, vagy olcsóbb, ha kifogsz valami akciót.

1 hónapja toltam egyet Berlinben 2 főre, hússal, zöldséggel, gyümölcsel, tejtermékkel, sörrel 2 főre volt egy kb egy hetes bevásárlás olyan 200eur.

Jah és a téli szalámi még mindig olcsóbb kint, mint Magyarországon.

ápr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%
igen, csakhogy a német átlagfizetés jóval magasabb, mint a magyaroké, így nem élik meg úgy a bevásárlást, mint egy átlag magyar:)
ápr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%

"A Margit-szigeten futottam, most végeztem a szokásos körömmel"


Nem is tudtam, hogy Bohár Danika rágja a körmét.

ápr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
57%
Dehogyis a körömpörkölttel végzett
ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Bohár azt mondja ami Tónika diktál
ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!