Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek abban Bohár...

Egyetértetek abban Bohár Danival, hogy mennyire jó helyen élünk, mennyire jó nekünk, magyaroknak?

Figyelt kérdés
FB-bejegyzésében írja: „Éreztem egy illatot és eszembe jutott egy emlék. A Margit-szigeten futottam, most végeztem a szokásos körömmel, de ez most más volt, mint a többi. Egy pillanat illata, egy pillanat emléke állított meg. Gyerekkoromban a foci edzéseken éreztem hasonlót. A természet, az önfeledtség, a szabadság, a béke illata. Egyetlen pillanat, mégis benne van az életünk. Megálltam és arra gondoltam, hogy mennyire jó helyen élünk, mennyire jó nekünk, magyaroknak. Egy pillanat! Amit minden erőnkkel meg kell őriznünk. Azt szeretném, hogy amikor a fiam annyi idős lesz, mint most én, akkor ő is megállhasson egy ilyen pillanatra és ugyanezt érezze.”
ápr. 16. 10:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
19 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Ezt lehet, a népszámlálási és elvándorlási adatoknak is el kellene mondani, mert valamiért ezek az adatok nem érzik azt, amit elvtárs úr.
ápr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Össze tehetjük mindkét kezünk, hogy a világ legjobb országába születtünk.
ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%
2, összetett kézzel köszönöm ennek az országnak, hogy lehetőséget adott, hogy jobb országba éljek.
ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Egyeském szarcsimbókok minden országban nőnek fel. Ettől nem ez a hely lesz rosszabb, hanem ahová mennek. :)
ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

„Éreztem egy illatot és eszembe jutott egy emlék."


Valaki füvezett arra

ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%
1: Pedig de, mert Magyarországra már többen költöznek (haza), mint amennyien elmennek.
ápr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
6, meg közben többen halunk meg, mint, akik születünk.
ápr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%
6,7 : miközben Németből is költöznek ide ősnémetek, mert itt nincsenek migránshordák
ápr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
hát hagyjuk már... ha az elithez tartozol, mint Bohi, akkor jó országban élsz, de az átlag életszínvonal nagyon rossz pl az eu többi országához képest...
ápr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
8, az biztos, bár csak hallomásból hallanám őket, de, még úgyis csak kinai, thai és fülöpszigeteki meg ukrán embereket hallok, németet egy szálat se.
ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!