Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok többsége lényegesen...

A magyarok többsége lényegesen rosszabb anyagi körülmények között élt a Gyurcsány-korszak alatt, mint most. Ezt milyen konkrét számadatok igazolják?

Figyelt kérdés
Én még nem dolgoztam akkoriban, de tényleg jóval kevesebb maradt az emberek pénztárcájában? Meg nem volt annyi munkahely és többnyire rosszul fizettek? Lakáshoz is most lehet nagyobb eséllyel hozzájutni?
ápr. 16. 12:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
Jobban éltem Gyurcsány idejében. Akkor gyerek voltam, tele kosarakkal mentünk ki a boltból...
ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%
Bruttó 1 millióból,marad 700 ezer.200 ezerből hogy élsz meg havonta?
ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
Igen, de közben minden szomszédos ország ennél is többet tudott fejlődni, lehagynak minket, mert minket visszatart a mértéktelen mutyi és korrupció.
ápr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
Ma mindenki 1 kilo krumplival gazdagabb!
ápr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A magyarok többsége nem élt lényegesen rosszabb anyagi körülmények között a Gyurcsány-korszak alatt, mint most. Ezt csupán a fideszes propaganda akarja elhitetni az emberekkel.
ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%

persze persze matek megvan

a többség 1 bites, 3-ig még épp csak elszámol meg a nevét leírja. hazudozzál, hogy félretesz egy fiatal pár nettó 1 milliót, félretesz Írországban maximum.

ezért se vagyunk már itthon, megyek oda ahol nem lopnak annyit egyszerű...

ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
93%

Gurcsány ideje alatt:


Kerestem KEZDŐKÉNT 100 ezret, 4 főre 15 ezer a heti bevásárlás.

Ma keresek 13 éves tapasztalattal 350 ezret, 4 főre 55 ezer a bevásárlás.


Régen 18 évesen el tudtam volna tartani a családot. Ma nem tudnám.


Ezek mellet az autók, építőanyag, háztartási gépek ára úgy felment, hogy régen 1 millióért új autót vettél, ma 4 milliónál kapsz valami talicskát.


A lakásunkat 2,5 millióért vettük akkor, ma ugyanaz 25 millióba kerül.


HOSSZÚ TÁVON EZ A RENDSZER TELJESEN TÖNKRETETTE AZ EMBEREK JÖVŐJÉT. Csak ételre elég a pénzed és a megélhetésre.

ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen igen.
ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
22%
Én akkor is jól elvoltam, most is jól elvagyok
ápr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

12, es simán elélsz 200ból 3 évig, ha otthon vagy szülőnél, adsz bele a rezsibe és nem nagyzolsz minden évben új iphón meg kocsi, buli vodka porocska ájulásig mint sokan, na úgy nem megy. Sok sügér havi 200 nettóból él családostúl vidéken tudom látom mindennapos! Na meg ha ahogy írtam van párod az is jól keres akkor már 400 ból csak megéltek ketten gyerek nélkül szülőnél. De ha albit kell fizetni akor nem 3 év alatt van meg a ház hanem 5 na bumm. Aki nem tud manapság 6-7 kilót megkeresni kézbe az hülye rengeteg a lehetőség. Simán építőiparban napi 30-40 megvan kézbe adómentes számold már ki adjak hozzá gépet vagy fejbe is megy? havi 25 nappal mert lazsálni azt nem ilyenor kell ha meló van az meg van jövőévre is bejegyzés van már.

De ha agyas vagy akkor elmész programmozni csináltatam weboldalt mer kellett a gyerek jó haver lett, jó arc, havi 2 milla megvan neki nemzetkközibe is dolgozi otthonról ,abból hogy nem rak már el 500at? És azt se tudja mi az a politika :D

ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!