Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kettős mérce hogy pont a...

Nem kettős mérce hogy pont a DK követeli a leghangosabban, hogy Novák Katalin mondjon le, miközben pont a DK vezetője Gyurcsány Ferenc volt az aki semmilyen körülmények között nem mondott le ?

Figyelt kérdés
febr. 7. 10:14
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
Azért nehéz megválaszolni ezt a kérdést, mert Gyurcsányra biztosan sok rosszat lehet mondani, de azt biztosan nem, hogy pedofilmosdató lett volna. Ha az lett volna, és még akkor sem mondott volna le, akkor lehetne összehasonlítani Novák Katival.
febr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
96%
Szerencsére én nem vagyok DK, nem követek egyetlen DK-s politikust sem, sőt, nem is vagyok a szavazójuk, igy lelkiismeretfurdalás nélkül irhatom azt, hogy Novák Katalinnak le kell mondania halatommal való visszaélés bűntettével.
febr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
95%
Bocs, lemaradtam valamiről? Gyurcsány mikor volt köztársasági elnök? A miniszterelnöki tisztségéről egyébként lemondott.
febr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
96%

Erdélyiként 2004 december 5-e óta rühellem Gyurcsányt, tiszta szívből - de akkor sem hasonlítanám össze a pedofilok és bűntársaik mentegetőivel még őt sem!


Mellesleg az én legjobb tudomásom szerint Gyurcsány Ferenc 2009 március 21-én LEMONDOTT (utána lett Bajnai Gordon a miniszterelnök), szóval ilyen értelemben is egy marhaság a kérdés.


A "semmilyen körülmények között nem mondott le" tényszerűen nem igaz, hiszen pont hogy lemondott, a mándátuma vége előtt egy évvel!

febr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Szóval kettős mérce!

Köszönöm!

febr. 7. 10:30
 6/38 anonim ***** válasza:
95%
Ezt miből szűrted le kedves kérdező? Elolvastad tán, az eddigi válaszokat?
febr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
95%
Na, megszólalt a fideszes. MINDEGY mit művelnek, de GYÚÚÚRCSÁÁÁNY! Soros! Brüsszel! Migráncsok!
febr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
4%

Érdekes, az ellenzékiek szókincse: OOOOOORRRRBÁÁNNN, NER, Fidesz.

Szerencsétleneknek ez tölti ki az életüket.

Bár a DK valóban szélkakas.

febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
91%

#5 Szerintem te sem a válaszokat, sem a kettős mérce fogalmát nem érted, kérdező.


#8 Ez csak tartalmatlan hablaty - OFFolás helyett érdemes a kérdésre válaszolni.


A tényszerű válasz pedig ennyi:


1. Gyurcsány LEMONDOTT 2009-ben (tehát a kérdésbe kódolt állítás hazugság).


2. Nem, nem kettős mérce. Gyurcsány Ferenc lemondását IS szorgalmaztam, én magam is (és szerintem nagyon sokan azok közül, akik most Novák Kató lemondását IS szorgalmazzuk!).


3. A két dolog ettől függetlenül teljesen más eset: Gyurcsány hazudott, Novák pedofilsimogató. Csak egy dolog köti össze a kettőt: mindkét esetben le kell mondani!


Reméljük, Novák Katika is megteszi!

febr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
4%
1. Azért az gondolom megvan, hogy akiről te beszélsz az nem volt pedo, mégis leültették. De a tavalyi pedagógus segéd, aki kormolta a diákját, azt meg le sem csukták.
febr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!