Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Keresztyéni szempontból nézve...

Keresztyéni szempontból nézve mi várható a jövőben?

Figyelt kérdés

Azt, hogy most mi van azt nem részletezem, mert mindenki tudja. Engem az érdekel, hogy vajon a jövőben mi lesz majd?


1) Hogy Orbán Viktor az Úr Jézus Krisztus kegyelme által megtér és ezentúl Istennek tetsző életet kezd el élni és beengedi a Szentlélek Fényét.


2) Hogy Orbán Viktor mindent ugyanígy csinálni, és továbbra is sanyargatni fogja felebarátait egészen addig amíg a lelke az örök kárhozatra nem jut.



ápr. 16. 18:07
A kérdező szavazást indított:
Jézus Krisztus irgalma és a Szentlélek jó útra fogja később téríteni
Nem engedi be Krisztus fényét és szeretetét, és inkább a pokol kárhozatát választja lakrészéül
Fideszes vagyok, semmi baj nincs Orbánnal, én is inkább a sátáni fenevad ösvényén járok
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez alkérdés. Elfogultságbol îrtad ki.
ápr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Most hitről akarsz beszélni vagy politikáról? A kettő nem ugyan az, noha a politika és a vallás kézenfogva haladnak. Antikrisztus és hamis próféta. A Nagy Parázna vallás vezető, aki összefonódik és lepaktál a politikai vezetőkkel, akinek a feje az Antikrisztus lesz. Az Orbánozásnak itt nincs helye sem értelme. Orbán Viktor sem megváltó, sem Antikrisztus.
ápr. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A hitet és politikát nem kéne sőt én azt mondom hogy nem szabad összekeverni. És nem tudhatjuk. Csak Isten tudja. De Szerintem nem is a mi dolgunk ilyeneket tudni
ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!