Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi is pontosan a Hungarizmus?

Mi is pontosan a Hungarizmus?

Figyelt kérdés
Sokat hallom, hogy Szálasit és a Hungarizmus baromságnak tartják, de ha így gondolkodsz, ahogy Szálasi mondta: "A boldog Magyar jövőt a nacionalizmus, a szocializmus és a kereszténység hozza el", akkor én ezzel teljesen egyet értek. Nyílván tudom, hogy a Hungarizmus a kb a Magyar Nemzetiszocializmus, de ha nem vesszük az Aszemitizmust, és az ultranacionalizmus kicsit visszább vesszük, akkor szerintem egy teljesen élhető eszmét kapunk. Kérlek mondjátok el, hogy mi benne a súrmókság.
ápr. 16. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Veretés arra, hogy magyar vagy, vagyis a semmire.
ápr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én személy szerint örülök, hogy Magyar vagyok ha nem nézzük a politikát. Igencsak különlegesek vagyunk genetika és nyelv szempontból is.
ápr. 16. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Genetikailag a mai magyarok a horvàtokhoz és a szlovàkokhoz àllnak legközelebb vagyis alig van genetikai különbség.Nyelvileg annyi a különlegesség,hogy Európa közepén a magyar a (legnagyobb) finnugor nyelvű nép,mert ennek a nyelvcsalàdnak a többi beszélői Eszak-Europaban vannak.
ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben van, akkor nem vagyunk különlegesek :D De akkor ennyierővel a Németek a Náci Németország a Világháború kirobbanása előtt, hogy hogy szerették "veretni" arra, hogy Németek? Még mindig nem tudom miért utáltják a Hungarizmus, pedig szerintem pont egy olyan eszmére lenne szükség, ami a MAGYAR nemzetet erősítí, boldogítja és pl nem váltja le a munkahelyén egy 50 Forintal olcsóbban dolgozó külöldi munkásra a MAGYAR embert vagy segít a MAGYAR gazdán azzal, hogy megpróbál mindent tőle megvenni amit persze lehet. Ebben nem értem mi a rossz. De javítsatok ki, ha selejtesen gondolkodom.
ápr. 16. 19:33
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Amikor egy földrajzi születési kordinátára vered magad mert amúgy az eu legcsóróbb és legbutább országába születtél és tanulni buta voltál de hangosan tudod kiabálni hazaáruló.
ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor minek léteznek még országok? Európa miért nem egy nagy ország? Ha Magyarország Svájci szintű ország lenne, tuti nem ezt mondanád. Akkor egyből menne, hogy "mér engedik a sok migránsnak hogy idejöjjön?", nem de?
ápr. 16. 19:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A hungarizmus egy szélsőjobboldali irányzat,ami a német nácizmus utànzataként jött létre Szálasi Ferenc vezetésével.
ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
2) Ha büszke vagy,hogy magyar vagy,akkor kezd azzal,hogy tartod magad a magyar helyesìràshoz.(A magyart kis betűvel kell ìrni.)
ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

Rendben

ápr. 16. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!