Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért a Fidesz szégyene,...

Az miért a Fidesz szégyene, ha krumpliért szavaznak rájuk? Szerintem az ellenzéké!

Figyelt kérdés
Hisz az ellenzéket minősíti, hogy egyesek számára még egy zsák krumplitól is kevesebbet érnek.

ápr. 16. 21:15
1 2
 1/17 PMC Wagner ***** válasza:
90%
azért mert 14 évnyi regnálás alatt még mindíg vannak annyira kiszolgáltatott emberek akiket ezzel lelehet fizetni. Ez szomorú és szégyen
ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1

Svájcban is vannak hajléktalanok. Szégyen!!!

ápr. 16. 21:25
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Gondoljatok, hogy a magyarok háromnegyede kapott krumplit?
ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a neten elérhető források szerint 2000-2500 hajléktalan él a 8+ milliós Svájcban, míg a 9,5 milliós Magyarországon 50 000+.


Hát ez a példa is öngól lett.

ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Fsms ***** válasza:
91%
Sokkal inkább az irányított közmunkával fogja a Fidesz a vidéket mint krumplival. Bár mindkettőnek az árat az adófizetők dobják össze.
ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#4

A #1 szerint amíg vannak kiszolgáltatott emberek az szégyen. Tök mindegy mennyi, amíg van legalább kettő, az SZÉGYEN! Én a példámmal csak alkalmazkodtam az állításához.


Magyarország 50.000 hajléktalannal = SZÉGYEN

Svájc 2000 hajléktalannal = SZÉGYEN

Csodaország 2 hajléktalannal = SZÉGYEN

ápr. 16. 21:41
 7/17 anonim ***** válasza:
Egy igazán kiszolgáltatott ember nem lakik jól semmilyen ígérettel, ebből következik, hogy nem szavazna át semmilyen pártra sem. Az ellenzék szégyene nem a legkiszolgáltatottabb társadalmi rétegében jelenik meg, hanem ott, ahol az emberek minden alternatívát el tudnának viselni, mégsem őket választják.
ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%

Jó, hát ha már itt tartunk, konkrétan a "bezzegnyugat" szégyene, hogy míg tárt karokkal várják NYELVTUDÁS PROGRAMOKKAL meg INGYEN LAKHATÁSSAL meg INGYEN SEGÉLYEKKEL meg INGYEN SZÁLLÁSOKKAL mind a KULTÚRAIDEGEN muszlim bevándorlókat, mind a NEM EU-S ukrán menekülteket...


Addig ennek a pármillió csoffadt, zsákfalusi magyarnak nem tudnak tisztességes felzárkóztató európéer programot indítani...


Még a ferdehajlamú David Pressman is csak néhány influencert tud megvenni kilóra, de annyi pénze még amcsiként sincs a dollárbirodalomból, hogy több millió magyar vidékit meg tudjon venni kilóra...


Érdekes, a lator Orbánnak még Hatvanpuszta meg Lölő kitömése MELLETT is marad annyi, hogy csurgasson némi zsét vidékre is úgy, hogy ÉVEK ÓTA NEM KAP EU-s pénzt... Sőt, szerencsétlennek sokszoros áron kell a lator Putyintól vennie a gázt meg az olajat...


Eközben meg a tőkeerős, virágzó, GDP-ben bővelkedő EU-nak valahogy nincs pénze ezt a kis csöves országot feltőkésíteni... Még Kalányos Eszmeraldának meg Rostás Rodrígónak sem tud annyit adni, amiért az általuk gründolt pártra szavazna...


Milyen szomorú, mikor önmaguk propagandája nyal nekik vissza... :(((

ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%
Akkor az ellenzék miért nem ad nekik két zsákkal, vagy egy zsák mellé adjon kecsöpöt is hagymával :D Már nyerne is ,mert ez ilyen egyszerű. Nem igaz hogy egyik Gyurcsány fattynak sincs egy nyanvadt krumpliföldje vagy zöldségese :D
ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Én Stockholmban is láttam olyat h egy párt kajàt osztott a szegényeknek szavazás elõtt :D


Szerintem inkább a társadalomra nézve gáz h ilyenek vannak... azt ĵelenti h alkalmatlanok vagyunk a demokràciára.

ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!