Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek Karácsony Gergely...

Egyetértetek Karácsony Gergely kijelentésével, miszerint Budapest köztársaság?

Figyelt kérdés
Június 9-én pedig újraválasztjuk Karácsonyt!

ápr. 16. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Biciklisáv tanácsadó Méhlegelő.
ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Jó lenne.

Mert a pedofidesz már a pénzérmékről is levetette a köztársaság szót, vagy 10 éve mâr, hogy dögølne meg mind.

ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezek után vicc nézni, ahogy a fidesz jelöltje hogy próbálkozik. Szerencsére sok esélyük nincsen a városban.
ápr. 16. 21:44
 4/9 PMC Wagner ***** válasza:
37%
A hét hülyesége díjat számomra te nyerted.
ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

Hú, aztaaaa!

Hogy megaszonta ez a Karácsony!

Most már tuti senkit nem fog érdekelni, hogy szart se csinált - bocs, valójában abból sokat csinált, mást nem az elmúlt években mint főpolgármester.

Ja, nem.

ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem, ez egy újabb idiótaság a részéről.
ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

"Június 9-én pedig újraválasztjuk Karácsonyt!"


Légyszi ne, én itt születtem, szeretem ezt Várost, de nagyon rosszul irányba tart. Tarlóssal is sok bajom volt, de Gergellyel és csapatával még több. Szakértelem nélküliség, felesleges biciklisávok, pénzszórás, ez jellemzi a mostani vezetőséget. (A jó fizetést nem restek elfogadni...:))


Ne szavazzunk már meg olyat aki nem itt nőt fel... Mit tudhat ő milyen budapestinek lenni.

Úgyis félidőben el fog menni miniszterelnök jelöltnek és magasról sz@@rni fog a munkára és a városra, mert menni fog kampányolni.

ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én tovabbra is azt mondom, hogy Vitezy legyen benne Karacsony szakertoi csapataban. Ezt Karacsony is akarta, de Vitezy nem ment bele.
ápr. 16. 23:47
 9/9 anonim ***** válasza:
24%
#8 helyesen tette, nem jó dolog nem akarta összegyurcsányozni magát. Elég neki az hogy össze van Orbánozva..
ápr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!