Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznél mi ez a közmunka...

A Fidesznél mi ez a közmunka mánia?

Figyelt kérdés

De most tényleg?

Olvastam régebbi kérdéseket is (2010 évek eleje) amikor sokakat közmunkára akartak küldeni de nem akarták vállalni.

2016 környékén iszonyatosan sok volt a közmunkás.

Mostanában is van bőven közmunkás, főleg a szegények körében tarol ezzel a Fidesz szavazáskor.

Miközben a 8 órás munkavégzésért a minimálbér felét kapják a munkavállalók.

Nem is értem hogy egy Európai országban ahol van minimálbér.

Szerintem ilyen formában sehol sincs közmunka.



ápr. 17. 07:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

10 na és? Mindenhol van adó. Én nem számolok bruttóval mert az lényegtelen, csak a nettó számít. Ez a maffia védelmi pénze, ezért nagyjából úgy ahogy megvédenek a rendőrök a másik jobbágytól, többet én nem várok el.Fő feladatuk a hatalom védelme úgyis. Az út se azért épül, hogy örüljél, hanem, hogy azon be tudjon menni a paraszt melózni a gyárba meg az alapanyag eljusson oda, hogy aztán adózzon a gyár is a paraszt is. A kórház is azért van, hogy aki még megjavítható záros időn belül azt vissza lehessen rakni a termelésbe. Aki meg menthetetlen meg öreg az kuka ,tepsi . Semmi sem a két szép szemedért van meg a jólétedért az élet az ilyen az emberek egymás ellenfelei a létért a hatalomért az

erőforrásokért.


Jó helyen kell dolgozni ahol van fizetés is nem csak éhbér, meg össze kell okoskodni a többit, ha élelmes vagy akkor te is szépen el tudsz lopni az államtól és mindenki boldog.

ápr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Marketing fogás. Gulyáskommunizmusból fent maradt földönfutó tajparaszt életművészeknek van egy kisebbségi kompluxa. Ki izgul ennyi, hogy dolgozik vagy nem? Nem az évezred pénzét kapják, ha "segélyt" kapnának. A közmunka ma már nem müködik. Nem is olyan a gazdasági szerkezet.
ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!