Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Beton Hofi és a Carson Coma...

Beton Hofi és a Carson Coma Fideszesek ?

Figyelt kérdés
Ez a két formáció kormánypárti ?
ápr. 17. 07:51
 1/2 denumer ***** válasza:

"Be-be-belehalok milyen szabad ország ez, anyámnak írok sms-t és az Orbán les."

Szerinted?

ápr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Ez miért fontos? Szerintem nem kellene ezt tudni senkiről sem, szóval én úgy gondolom, hogy a zene az, ami különböző gondolkodású, világmeglátású embereket összeköt, össze kellene, hogy kössön. Egy olyan platform, ahol ezek a különböző emberek összejöhetnek és együtt jól érezhetik magukat. Engem baromira zavar, ha színészek és zenészek beszállnak a politizálásba. A politizálás a politikus feladata és nem szabad ebbe beleszállni, mert a munka piszkos részét fogja rád bízni, ha erre önként jelentkezel. Őt pedig mentesíted feladatainak egy része alól, azaz az alkalmasság küszöbét eggyel lejjebb teszed ezzel, ugyanis nem kell ebben jól teljesítenie, elvégzi más helyette ezt. Ez oda vezet, hogy tehetségtelenek is labdába rúghatnak. Tapasztalatom az, hogy azon zenészek, akik nem zárkóznak el a politizálástól, annyira természetes lesz ez nekik, hogy egy idő után ezt a színpadra is felviszik, és nem volna szabad egy zenei rendezvényen/fesztiválon stb. politizálni, mert oda az emberek kikapcsolódni járnak, elmenekülni ettől a kib...ott zajtól, ami a hétköznapokat jellemzi, s amiben a zajforrás többek között a politika, sőt leginkább az manapság. Jó pár évvel ezelőtt, mikor az egyik zenészünk politizált a színpadon egy zenei fesztiválon, beordítottam, hogy b.szd meg magadat, mire elhűlt a tömeg, majd otthagytam, még csak nem is az van, hogy nem értettünk volna egyet, de én kikapcsolódni járok zenei fesztiválokra, nem azért, hogy ott is azt halljam, ami a TV-ből, rádióból, az újságokból, hírportálokról, plakátokról zúdul ránk a hétköznapokban és terhel és fáraszt. Ezt úgy éltem meg, mintha kiéhezve épp jóétvággyal ettem volna valamit, majd a szakács odafingott volna az asztalra. A viselkedéskultúrához hozzátartozna az, hogy ilyet sem csinálunk, nem csak az asztalnál fingást mellőzzük, hanem ezt is. Ez az én véleményem, persze aki ezt támogatja mert a kedvence pont vele egy véleményen van vagy még tini, esetleg a 20-as évei elején jár és még nem fáradt bele ebbe a f-szságba ami körülvesz minket, az lehet nem így látja...
ápr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!