Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek köszönhető, hogy manapsá...

Minek köszönhető, hogy manapság a homoszexuálisokkal lehet riogatni az embereket?

Figyelt kérdés

Orbán Viktor politikájának gyümölcse, vagy pedig természetes jelenség, hogy idegenkedünk a szokatlan szexuális irányzatoktól?

Itt is például a homoszexuálisokkal ijesztgetik a lakóközösséget: [link]


ápr. 17. 14:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
65%

9, azt hiszem, ha az "LMBTQ lobbi", nem tolná ezt a szövegét, még ma is mágján égetnének el mindenkit, aki kicsit is eltér attól, amit az "átlag normálisnak tart".

Én örülök, hogy vannak pszichológusok, szexuál pszichiáterek és hozzájuk hasonló szakemberek, akik azért választották hivatásuknak azt, amit csinálnak, hogy ne az ilyen sztereotipiák alapján legyenek az emberek megcimkézve, hanem egyénileg.

ápr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
4%

"mekkora egy sötét barom vagy, jelentve"


Tessék, ha más a véleményed, akkor személyeskedsz és "jelentve", gratulálok!

ápr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
65%
Az nem a véleményszabadság része, hogy sötét barom vagy. Tájékozatlan, műveletlen buta bunkó
ápr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
80%
A primitív magyar népnek, a vidéknek.
ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
80%

Egyébként volt olyan ismerősöm, aki a felesége egyik gyerekétől úgy szabadult meg, hogy kitagadta mert meleg.


A Fidesz szavazók keresztényi hozzáállása... undorító.

ápr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
4%

"Tájékozatlan, műveletlen buta bunkó"


Persze, hiszen manapság egyre többen biszexnek születnek :) Ostobenkó!


Amúgy meg az embert arra is rá lehet nevelni, hogy embert egyen, csak az a kérdés, hogy milyen mintát lát. Ilyen az análszex is, az is egy divat lett :) Kíváncsi vagyok mikor hozzák be az orrszexet, fülszexet és a szemszexet...

ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
90%
16, régen ugyanennyien születtek melegnek és biszexnek, csak mivel egy olyan rendszer volt ebben az országban, ami tabuként kezelt mindennemű másságot, ezen emberek jelentős része olyan életet élt, ami minden volt, csak boldog és őszinte nem.
ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
6%

14: tessék, az egész magyar népet és a vidéket le "primitív"-ezted, ez persze a fenti tájékozott, művelt, intelligens, vélhetően budapesti szuperlények érzékenységi küszöbét nem ütötte meg :)


Nézzetek már magatokba, szánalmasak vagytok! Itt ugyan felpontozhatjátok magatokat akár 500%-ra is (kit érdekel?! ez az egész fórum eleve nem reprezentatív), de elkerülhetetlen, hogy egy idő után találkozzatok a valósággal is :)

ápr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
4%

"ami tabuként kezelt mindennemű másságot, ezen emberek jelentős része olyan életet élt, ami minden volt, csak boldog és őszinte nem"


A nyugati rendszer meg tabuként kezeli a más véleményt :) Én elfogadom, hogy ez a véleményed, akár még tudományos esszét is írhatsz róla, de tény, hogy valami rejtélyes oknál fogva minden csapból az aberrált propaganda folyik, pénzt és energiát nem kímélve, pedig erre igazából nem is lenne szerinted szükség, ugye ? :)

ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
65%

18-19, de attól, hogy én magamba nézek és elfogadom, hogy szerinted szánalmas vagyok és még igazat is adok neked és abban is, hogy mindennemű más véleményt, nyugaton elnyomnak még NEM LESZ JOBB A MAGYAR LESZBIKUSOK, MELEGES, BISZEXUÁLISOK és TRANSZOK ÉETE!

Akármennyire van a más vélemény a nyugati rendszerben elnyomnva és akármilyen is vagyok én az ő életük Magyarországon, ugyanolyan marad és ugyanannyi homofób támadst fognak kapni.

ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!