Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki Magyar Péter pártjára, a...

Aki Magyar Péter pártjára, a Tiszára fog szavazni, ő melyik pártot támogatta eddig?

Figyelt kérdés

ápr. 17. 15:19
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Mi Hazánk
Jobbik
Momentum
MKKP
LMP
DK
Egyéb, leírom
Most szavazok először
Eddig független voltam
19 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Na jo, de hol? EP-n?
ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 Igen. Tudtommal máshol nem indulnak.
ápr. 17. 15:45
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Hat, en ellenzeki vagyok, 5 eve a Momentumra szavaztam, szerintem megint rajuk fogok.


Es nem azert mert MP ellen vagyok, hanem mert szerintem az EP-n pont arra kell szavazni, aki hozzank kozel all. Az orszaggyulesi valasztasokon kell legyozni a Fideszt.


De mindenki szavazzon ugy ahogy akar!

ápr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Tiszavirág párt?
ápr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es: szerintem ellenzékiként arra érdemes szavazni, akinek majd 26-ban a legnagyobb esélye lehet a kormányváltásra. Ha júniusban egyértelműen kirajzolódik, ki a legnagyobb ellenzéki erő, akkor 26-ig még többen és többen fogják támogatni. Öngerjesztő folyamat.
ápr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6 Hasonlóan vélekedem erről. A mostani EP választás egy erőfelmérésnek jó lesz.

Kiderül, hogy a Fidesz a botrányok ellenére is ugyanolyan erős maradt-e. Illetve a Tisza egy hatalmas kérdőjel, hogy milyen eredményt tudnak elérni, szerintem meglepetést okoznak majd, pozitív értelemben.

ápr. 17. 18:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyen szavazásoknál, hogy az ellenzékiek be X-elik, hogy ők a Fideszre szavaztak.. :DD Megy az önnyugatatás.


Egész család és ismerősi kör Fideszes, és senki nem szavaz erre a majomra csak egy áruló bohócnak tartják.


A Fideszesek maximum pár százaléka szavaz át, akik eddig is billegők voltak, az összes többi támogatója ennek a bohócnak a többi ellenzéki párt szavazói.

ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18-ban a Momentumra szavaztam, 22-ben nem szavaztam. Magyar Péternek kinn voltam a 6-i tüntetésén, de maga a fickó nem szimpatikus, nem bízom benne egyáltalán (és nem azért, mert fidesznyik volt, a megnyilvánulásai tántorítanak el). Ha 26-ban még nem leszek teljesen meggyőződve arról, hogy a Fidesz általa akarja elszámoltatás nélkül és megtartva a vagyont átadni a stafétát, és azt látom, hogy van akkora támogatottsága, hogy kisebbségi kormányzásra kényszerítse a Fideszt, akkor szavazni fogok rá.
ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja bocs, a kommenteket nem olvastam. EP választáson megkapja a szavazatom.
ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!