Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik még rájuk szavaztok,...

Lord Gauldoth kérdése:

Akik még rájuk szavaztok, miért gondoljátok, hogy nem az ostobaság bizonyítványa az Orbán-Gyurcsány tengelyre tenni a voksot? Mivel magyarázzátok magatoknak, hogy a már bizonyítottan bűnözőkre szavaztok?

Figyelt kérdés

ápr. 17. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

A Fidesznek van egy olyan szavazóbázisa, ami velük "nőtt fel", ők támogatják őket halálig.


Emellett van egy nagy adag léhűtő, aki közel van a mézesbödönhöz, és kormányváltás esetén értékteremtő munkát kellene végeznie a fizetésért.

ápr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Te miért gondolod azt, hogy akire a másik szavaz, az mindent kizáró módon egyenlő az ostobasággal, és akire te szavazol az nem az ostobaság jelképe? Senkit nem érdekel, hogy te mit gondolsz arról, aki x-re vagy y-ra szavaz.
ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akik nem akarnak aFideszre szavazni megértem. Folytonos recesszió, válság, villanyáremelés, migráció. Viszont akik Gyurcsány Ferencre fanyalognak azokat nem értem. Nem volt gázáremelés. Jó volt élni. Demokrácia volt. Nem volt korrupció. A gazdaság stabil volt és nagy volt a jólét https://www.youtube.com/watch?v=k7K2pjPXvtk
ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 Azért, amit írtam is a kifejtésben. Ők már voltak itt, és bizonyították, hogy miért akarnak hatalomra kerülni. Mindkét fél gátlástalanul lopott. Lehet, hogy más is fog, nem kell mindenkinek hinni, de szerintem azt visszakérni, aki már lopott(temérdek mennyiségben), az azért minimum magyarázatra szorul. Ezért a kérdés.
ápr. 17. 19:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Van bőven baj a DK-val is, ez kétségtelen. Ha tágabb értelemben idevesszük az MSZP-t, akkor viszont gyakorlatilag nincsen más baloldali alternatíva. Nyilván vannak a szavazóik között "szektások", de olyanok is akiknek az értékeit valóban a DK/MSZP képviseli a leginkább. Az ideális az lenne, ha minden oldalnak lenne megfelelő képviselete.
ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Inkább azt kellene felismerni, hogy a politikai jobb és bal oldal megszűnik létezni. Az USA-ban erre már régen rájöttek, lásd demokrata<->konzervatív. Mindezek mellett én is azt látom, hogy a demokratáknak itthon egyelőre nincs képviselője.
ápr. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!