Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy a köztársasági...

Most, hogy a köztársasági elnök szembesült felmenői tettével, itt lenne az ideje, hogy a magyar társadalom tagjai is szembesüljenek a felmenőik tettével?

Figyelt kérdés

Szerintem nyugodtan kijelenthetjük, hogy milliós nagyságrendet tesznek ki azok, akik valamely diktatúrában feljelentettek, besúgtak, másoktól ellopott vagyontárgyat, ingatlant használtak (ugye volt sváb kitelepítés is), politikai üldözéshez, bebörtönzéshez asszisztáltak, stb.


Ezekről az emberekről mikor fog részletes névsor megjelenni?


Téged személyesen zavarna, ha megjelenne egy ilyen névsor?


ápr. 17. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A mi népünk nem fog semmivel sem szembenézni, mert minden jó így, ahogyan van: a korrupció kicsiben is megy.
ápr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te különbnek érzed magad a magyar nép tagjainál?
ápr. 17. 23:35
 3/11 PMC Wagner ***** válasza:
52%
Azért ne süllyedj ilyen mélyre. Most hogy a felmenői mit tettek ahhoz mi köze van?
ápr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Egyébként meg olvastam pár hónapja, hogy Himmler egyik leszármazottja büszkén viseli a vezetéknevét, és emberi jogokat támogat stb., mert ezzel így ki szeretné fejezni, hogy hiába ő volt a felmenője, ő nem olyan, mint ő, és hogy nem a név teszi az embert.
ápr. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Sulyok Tominak le kell mondani államfői posztjáról.
ápr. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Marhaság.
ápr. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én felmenőim jelentős része -2 külön családból származó nagybátyám is- 56-osok voltak. Az egyiketet 3 évtizedig nem láttuk, mert abban a 10 napban lelépett és nem mert hazajönni. Van egy unokatesóm, aki magyarul sem beszél emiatt. Nagyanyám nem egy történetet mesélt arról, hogy a ruszkik mit tettek ebben az országban, amikor itt voltak. Én a saját családomból, a saját felmenőim történetéből egyetlen egy dolgot tanultam:

RUSZKIK HAZA!

ápr. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#3


Ettől még nem kaphatnak az emberek tájékoztatást a felmenőik erkölcstelen dolgairól? Meg felmenőségtől függetlenül az országra is tartozik, hogy az ilyen-olyan kitüntetést, támogatást elnyerő emberek megérdemelték-e, amit kaptak.


Miért csak az ügynökököket pécézte ki magának a társadalom, mint utálandó személyek?

ápr. 18. 08:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tehet a szülei bűneiről senki.
ápr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. Arról cviszont tehet hogy hazudott róla. Jellemtelen államfőnk van. Szégyen.
ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!