Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak a fehér országokban...

Miért csak a fehér országokban nyomják fullba az LMBZQ-t, amikor afrikában, ázsiában meglincselik a melegeket?

Figyelt kérdés

Nagyon ellentmondásos a dolog. Az elfogadó nyugati liberális kormányok, politikusok miért csak a fehér országokban tólják az emberek arcába az LMBTQ-t, gendert már a mozivásznon is. Afrikában, ázsiában a melegeket agyonverik sajnos. Ott a vallásuk még mondja is ezt sok helyen. Miért nem ott dolgoznak érzékenyítésen?


A migrációs országokban már saját nyelvükön reklámozzák, hogy jöjjenek már be nyugat-európába, kapnak pénzt, szállást. Még a saját fehér lakosságuk is kiköltöztetik németeknél a szociális lakásokból és betelepítik ezt a homofób afrikai migránsokat. Lebontjáka templomokat és mecsetté alakítják, hogy vonzóbb legyen miközben ezek az afrikai, ázsiai emberek velejéig rasszista homofóbok. Meg is kövezik náluk a melegek [link]


Miért nem afrikában, ázsiában érzékenyítenek? Miért telepítik ide ezeket a homofób népeket? [link]


nem ellentmondás ez?



ápr. 18. 11:19
A kérdező szavazást indított:
igen ellentmondás
nem, nem ellentmondás beírom miért...
20 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
70%
Ezzel azt szeretnéd mondani, hogy jobb lenne, ha Európában is meglincselnének azért, mert meleg vagyok?
ápr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nem minket kellene maszírozni, hanem az igazi homofóbokat
ápr. 18. 11:23
 3/35 A kérdező kommentje:
Meg azt akarom mondani, hogy lehet, hogy pozitív dolog a célja az egésznek, hanem ....
ápr. 18. 11:24
 4/35 anonim ***** válasza:
64%
Tehát, ha én felvállalom a másságomat akkor szerinted engem is meg kellene lincselni ezért?
ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy így akarják a társadalmi gyökereket fellazítani, gyengévé tenni az embereket és kicserélni a lakosságot, mert az uralkodók szeretnének diktatúrában dirgálni a népnek és az afrikaiak, ázsiaiak bizony nagyon szeretnek diktatúrában élni. Ott ez működik. A fehér embereknél pedig nem. Mi mindig fellázadtunk a diktatúrák ellen. Nem lehet velünk mindent megcsinálni. Hát csere
ápr. 18. 11:26
 6/35 anonim ***** válasza:
81%

Ez most komoly kérdés?

Azért, mert aki ott érzékenyíteni akarna, azt is meglincselnék.

ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

4# Nem tudom, hogy érted-e a saját kérdésed.


"Tehát, ha én felvállalom a másságomat akkor szerinted engem is meg kellene lincselni ezért?"


Ha szándékosan beengedik a téged lincslni vágyókat és egyenesen reklámozzák is, hogy jöjjenek be és őket nem érzékenyítik, akkor ezért ki a hibás? Aki beengedte őket

[link]

ápr. 18. 11:29
 8/35 anonim ***** válasza:
55%

Akkor én hálás vagyok ennek az LGHDTV-nek, akár létezik, akár nem, hogy itt Európában -nem Magyarországon-, felvállalhatom a másságomat és nyugodtan élhetek úgy, ahogy szeretnék. Bárcsak mindenhol lenne LGHDTV és nem lincselnének embereket a vélt, vagy valós szexualitásuk miatt.

Nettó barbárság, még a kérdés is -már bocsánat-.

ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

6# "Ez most komoly kérdés? Azért, mert aki ott érzékenyíteni akarna, azt is meglincselnék."


Nahát, tényleg? Akkor talán nem kellene őket beimportálni? Lehet nem kellene még a templomokat is mecsetté alakítani, hogy jöjjenek már ide is tevékenykedni? Lehet nem kellene a lakosságot is kiköltöztetni és őket idetelepíteni? Lehet Orbán Viktor teszi jól? 😧

ápr. 18. 11:32
 10/35 anonim ***** válasza:
87%
Tajvanon is volt valami hatalmas Pride. Elvileg nagyon kiraly volt.
ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!