Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péternél lehet csak...

Magyar Péternél lehet csak "beetetés" amit csinál?

Figyelt kérdés

Nekem, jelenleg szimpatikus eddig,hogy nem ért egyet Ukrajna feltétel nélküli támogatásával.Illetve,hogy a jelenlegi politikai elitet tokkal, vonóval száműzni kellene.

Az EU-hoz való viszonyról, elképzelésről nem derül ki sok.


Viszont, felmerült bennem,hogy mi van, ha ez csak beetetés.


Mi van, ha kormányra kerülés után, egyből átmegy woke irányba, ferde hajlamokba, ugyanis az EU-s politika azt várja el, az a "konform".


ápr. 18. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Mindig igazat mondott, de hiányzik belőle az X Faktor. Nem tudja a fideszt leváltani, kidobott szavazat.
ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

Whaaat!?

Milyen kormányra kerülés?

ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

Csak beetetés. Jó populistaként azt mondja, amit várnak tőle. A közönséget ki kell szolgálni.


Kormányra kerülésről szó sincs, csak zűrzavart kell teremtenie az ellenzéki oldalon. Nem az EU-s politika irányítja.

ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%

A következő választásra megint lesz egy "összefogás", egy húzónév, egy mindent elsöprő igéret, amiből, volt már jópárt az elmúlt 14 évben és megint ugyanaz lesz a vége.

Nem teljesen értem, hogy az emberek miért reménykednek abban, hogy demokratikus úton leváltható lenne ez a rendszer.

ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

#4

Én sem értem ezt.

ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
#4, #5 Jöhetnek a tanácsok, megoldások arra, hogy hogyan takarítsuk el Orbánékat.
ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6, demokratikus úton nem fogod tudni. A demokratikus egy dolgot tud megtenni, amit már az előző választás után is meg kellett volna tennie, hogy bojkottálja a választásokat. Mind az ellenzékinek gondolt pártok, mind a szavazóiknak bojkottot kellene hirdetnie.


Demokratikus úton nem fogod tudni leváltani ezt az embert.

ápr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Ez a legnagyobb tévhit, hogy csak úgy lehet az eunak megfelelni. A fidesz se érdekelné őket, ha nem vétóznának konkrétan mindent, nem uszítanák a lakosságot brüsszel ellen és nem lenne ennyi gyanús korrupciós ügyük.


Ha belépnénk az ügyészségbe és nem kampányolna kormány azzal, hogy brühü “brüsszel rósz”, akkor azonnal kapnánk a pénzeket, minden más pedig átlag lakosokat nem nagyon érintene, szóval ésszel lehetne folytatni a vétózgatást meg felszólalni egy csomó dolog ellen.



A fideszt lehet szeretni sok dolog miatt, de az euval való viszonyt teljesen ők k*rták el. Mégis mit kellett volna tennie egy eunak, ha egy jelentéktelen 9.5M lakosú ország folyamat hátráltatja őket vétóval és azt hírdeti évek óta országos szinten, hogy “brüsszel rósz”?

ápr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Istenem😁 kicsit eltévedtem 😀 (#1) Én azt hittem Jakab Péterről kérdezel.


Engem nem érdekel ukrajna. Engem az érdekel, hogy Péter partner a jogállam visszaállításában, a hatalmi ágak szétválasztása és egyéb finomságok hogy a sérült demokrácia helyreálljon. Ez a nullpont, a többi részletkérdés.

ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
#7 Ennyi? Ez a nagy megoldás, hogy ne menjek el szavazni és akkor le lesz váltva a Fidesz? A szavazásra jogosultak nagyjából harmada már így sem jár el szavazni, mégis Orbánék ülnek még mindig a trónon.
ápr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!