Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter női napszemüveget...

Magyar Péter női napszemüveget viselt? Igaz ez?

Figyelt kérdés
Menzer Tamár mondta, akinek üzent peti. Vajon igaz lehet, hogy női napszemüveget hord beszédein? Vajon miért? Metrosz*xuális? Meleg esetleg?
ápr. 18. 18:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Az lmbtq pártiaknak akar kedvezni.+10% szavazat.
ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Esetleg földönkívüli? Vagy netán üzbég? Vagy alfabetikus? Vagy affektív?
ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
A kegyelmi ügy jobban érdekelne...
ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
4 es, ne legyél már ennyire múlthavi :D
ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#4

Hogy bejött a nagy ember trükkje!

Most senki sem törődik a nagy disznóságokkal, csak azzal, hogy milyen napszemüveget hord a NER-ből jött ismeretlen.

ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

1 Az LMBTQ-sok látják a napszemüvegen, hogy női? Valóban? Csak nekem nehéz ezt megítélni?


2 Látni, hogy tangát is hord? Komolyan? Én nem néztem a fenekét. Ha tangát hord, akkor valóban metro vagy meleg lenne? A temun lehet rendelni csomó férfi tangát, sex shoppokban pl nem. Tudom mert az asszony azt kért. Ilyen melegben jó, mert nem izzad az ember teste. Valóban tangát viselt? Akkor már meleg is?

ápr. 18. 18:52
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Kit érdekel? Jobban érdekel az, amiről beszél.
ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Lehet hogy HÉV szexuális?
ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Ez kB olyan, hogy van a nike cipős, Adidas szabadidő ruhás alapöltözködésű haverom, aki szerintem minimum 10 éve nem dugott és "kiszúrta", hogy szedem a szemöldököm és ezzel fogást akar találni rajtam.

Tehát ha akarnám a porba alázatnám mert kB az egész lénye 1 fogáspont, de mivel a barátom ráhagyom és veszek neki egy sört, hogy ha már nem dughat legalább máshogy jól érezze magát.

ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
Ha a volt felesége leszbi ő jó eséllyel meleg és csak a politikai karrierjük miatt álltak össze. De most hogy baloldali lett már ezt nem kell titkolnia.
ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!