Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter miért lenne...

Magyar Péter miért lenne jobb, mint Márki-Zay Péter?

Figyelt kérdés

ápr. 18. 23:26
1 2 3 4
 21/31 everlight ***** válasza:
45%
20. 14 évig haszonélvezője volt a rendszernek.Bizonyára kirúgták és berágott,nem a lelkiismerete szólalt meg 14 év után.
ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
45%
Magyar Péter is egy aljadék politikus, ebből kell kiindulni. Ráadásul egész életében az adófizetők pénzén élősködő fidesz szolga is volt. Viszont nem fossa ész nélkül a szót mint MZP és sokkal nagyobb tömeget képes maga mellé állítani, tehát esélyesebb arra, hogy a fidesznek keresztbe tegyen. Enniyvel jobb csupán mint MZP.
ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
70%
14 év után ha valaki kilépett közülük az máris jobb mint a maradék több száz fidesz politikus akik még mindig nem fordultak ellen a rendszernek. A kérdés, a többi fideszes politikus miért nem ismeri el hogy Orbán rossz irányt vett? Ők a cikik, nem MP
ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
61%

#20 "jobban beszél"

Hát nem tudom! Én MZP-t még anno Sárváron meghallgattam, nagyon összeszedetten beszélt.

MP-ről ezt így nem nagyon tudnám elmondani

ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
85%

MZP jobban beszél szerintem is, viszont több hibát is vétett.


Mikor kitört a háború, nem kellett volna egyből állást foglalni, hanem ki kellett volna várni.


Egyből leháborúpártizták utána.

ápr. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ha MZPmeg se szólalt volna egész kampány alatt akkor is +3%on lett volna.


Rengeteg olyat mondott amit a fidesz könnyen ki tudott forgatni.

ápr. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor kitört a háború, nem kellett volna egyből állást foglalni, hanem ki kellett volna várni."


Az a vicces hogy ezt akkor mondta amikor még nem is volt háború

https://www.youtube.com/live/cwQcogOA1Zs?si=t2lVJYu7LB3-dOG6

Itt mondja 33:52-nél

Ez az interjú ha megnézzük 2022 február 13.-án jött ki, a háború pedig 24.-én tört ki.

Bár nem mintha sokat számítana

ápr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
41%

Piperkőc egy alak ez a Magyar Peti, nem fog ő senkit leváltani, max hozzájárul néhány megélhetési ellenzéki párt megszűnéséhez.

Valaki itt azt írta, hovy a vidékieknek bejön: hű, srác, nagyon el vagy tévedve. Márkiról is ezt terjesztették anno, hátha elhiszi a vidék. Te innen belpestről jól meg tudod ítélni. 😀

Olyan szemellenzőtök van, hogy nem veszitek észre Magyar Petya körül azt az ezernyi ellentmondást, ami ordít, egyszerűen meg sem akarjátok hallani. Tudom, Rogán. Ja és Orbán.

No mindegy, én kellemesen szórakozom.

ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
73%

Majd az EP vàlasztàson kiderül.

Azèrt az elèg fura, hogy nincsenek közvélemènykutatások, pedig elõtte hetente volt 1-2. Màrc 13 òta csak fideszes volt

ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
33%
Mert kiderülne, hogy a Tisza sehol sincs.
ápr. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!