Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schiffernek leáldozott?...

Schiffernek leáldozott? Levették a képernyőről? Hétfőn már nem szerepelt az ÖT-ben.

Figyelt kérdés
ápr. 19. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem lenne kár érte.
ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom, mi az az ÖT, de lehet, hogy csak beteg lett, vagy ilyesmi.
ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Régebben is volt már,hogy hiányzott, akkor is jellemzően Dévényi ült be helyére, egyébként így érdekesebb volt a műsor, mert nem volt akkora az egyetértés.
ápr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Neretséges lett az a pali
ápr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Persze hogy levették, ki a f4sz kíváncsi egy undorító propagandista patkányra.
ápr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt egy idő, amig néztem a műsort, aztán, ahogy Honttal el kezdtek egymással "vitatkozni", hogy melyikük ért jobban egy 0rbán politikájával és Czeglédit, meg Konokot, gyakorlatilag biodiszletté választották -egyik adásban összeszámoltam, hogy kettejük szó szerint háromszor annyit beszélt, mint a másik kettő-, maga a műsor is egyre súlytalanabbá vállt.

Az a baj az ilyen műsorokkal, hogy fél-fél gondolatot kap egy adott téma, azt nem lehet rendesen kibeszélni ennyi résztvevővel.

ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy vidi a YT a címe: Magyar Péter üzent Schiffer Andrásnak.


A téma az ügynökakták. 19x szavazták le a két őskomcsi párt anno S.A. tervét a megnyitásáról.


Szóba jött a fideszes elmélet, hogy tök felesleges azzal foglalkozni, lényegtelen dolog. És akkor Schiffer több percig fejtegette az érveit, miért nem hülyeség nyilvánosságra hozni pl. zsarolhatóság kérdése...


A másik észrevételek, hogy aki ezzel az ügynökakták dologgal jött (Schiffer András, Vona Gábor, Jakab Péter) azokat likvidálták a politikából.


Lehet leszóltak, hogy Schiffert most egy időre tegyék takarékra.


S ha már itt tartunk a Mihazánk soha sem állt elő ezzel az ügynökakták dologgal, pedig szerintem ez egy alap dolog egy szélsőjobboldali szervezetnél.

ápr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hála az égnek, nem csípem amiket beszél.
ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!