Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miért nem mer...

Orbán Viktor miért nem mer kimenni az emberek közé? Fideszesek nem szégyellitek ilyenkor a nagy vezért?

Figyelt kérdés

ápr. 19. 23:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
De ki mer menni, óvodások közé golyóálló mellényben.
ápr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Aki Fideszes ma, az érdekből teszi azt, nem meggyöződésből, így pont letojják, hogy Orbán ki mer-e menni az utcára vagy sem, addig, amig megkapják a kissebb-nagyobb alamizsnájukat, márpedig már nem sokáig fogják kapni mert nem lesz miből. :)
ápr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Én néha szoktam látni egy cukrászdában,ahova rendszeresen járok, egyszer pont jött szembe amikor mentem ki az ajtón,meg volt egy alkalom,hogy újságot olvasott az egyik asztalnál, vagy megint máskor vett egy hatalmas adagnyi fagyit. Mondjuk itt a XII. kerületben ha sokan (köztük én is) nem rajonganak érte, attól még kulturált emberek,akiktől nem kell tartania, max rideg közönnyel megyek el mellette.
ápr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
3# Nehezen tudom elképzelni hogy kimerészkedne bárhova. Még a családja is katonai gépekkel repked és TEK-esek vigyáznak rájuk ha szarni mennek.
ápr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Megerősíthetem, amit 3-as írt.

A pincérnő, vagy tulaj (?) mondta, hogy gyakran megfordul náluk.

ápr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

4


A attól még ott lehetet a cukrászdában a magánhadserege civilben, ha nem mozdulna ki mire menne a sok lopott pénzzel? :D

ápr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
6# Főként a saját 500 milliárdos birtokán pihenget és külföldi utakra jár a birkák pénzén. Persze szigorúan külön géppel minden családtagjának, 8 millióért elszámolt wifi-vel és 1 milliós ebéddel.
ápr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

3-as 5-ös,

Azért megoszthatnátok a cukrászda nevét, csak kiváncsiságból, biztos szuper hely lehet, ha még Orbán is kockáztatja az életét miatta. :D

ápr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

7


500 milliárdos birtok? Azért az picit soknak tűnik, ennyiért már egy egész várost meg lehet venni. Kiváncsi lennék, hogy hogy néz ki, de gyanitom, ha tényleg ilyen van, akkor a saját emberei vágták át a túlárazott kivitelezéssel. :D

ápr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem emlékszem a névére, más okból jártam arra, közben beugrottam egy kávéra.

A pincérnő mutatta, hogy a szemközti domboldalon laknak Orbánék és gyakran látja őket.

ápr. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!